AKTUALNIE CZYTASZ

Jaki prezent na 50 urodziny dla kobiety? Propozycj...

Jaki prezent na 50 urodziny dla kobiety? Propozycje i pomysły prezentów dla 50 latki

50 urodziny to jedne z najważniejszych w całym życiu. Zazwyczaj pięćdziesiątkę świętuje się szczególnie hucznie w dużym gronie rodziny i znajomych. Jednak bez względu na to, czy bliska Twemu sercu kobieta, która niedługo skończy 50 lat, wyprawia wielką imprezę czy skromne przyjęcie i tak musisz znaleźć dla niej szczególny upominek. Tylko jaki prezent na 50 urodziny dla kobiety wybrać, żeby na pewno sprawić jej radość? Podpowiemy! Zobacz nasze propozycje i pomysły prezentów dla 50 latki.

Jaki powinien być prezent na 50 dla kobiety?

Możemy zgadywać, że bliska Twemu sercu pani niedługo osiągnie ten magiczny wiek. Pewnie właśnie zastanawiasz się, jaki prezent na 50 urodziny dla kobiety wybrać. O ile płeć nie powinna mieć znaczenia w kwestiach płacy i stanowisk pracy, o tyle w kategorii prezentowej zazwyczaj ma. Jasna sprawa, że przede wszystkim powinieneś się kierować zainteresowaniami danej kobiety i jej gustem, więc jeśli wiesz, że ucieszyłby ją typowo “męski” prezent na 50 urodziny, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby właśnie taki jej wręczyć. Jednak zazwyczaj kobiety w tym wieku obdarowujemy nieco innymi upominkami niż mężczyzn. Prezent na 50 dla niej powinien być przede wszystkim wyjątkowy i oryginalny, a najlepiej jakby był wybrany z myślą o tej konkretnej pani. Na taką okazję dobrze byłoby wręczyć coś eleganckiego i z klasą. W końcu każde urodziny mają swoją niepowtarzalną atmosferę, a śmieszny upominek na osiemnastkę czy dwudzieste pierwsze urodziny niekoniecznie będzie trafiony dla kobiety, która właśnie kończy pięćdziesiąty rok życia. Jeśli nie masz pojęcia, jaki prezent na 50 urodziny dla kobiety wybrać, możesz zdecydować się na obraz na płótnie “Vintage”. Wyślij nam zdjęcie solenizantki, a nasza ekipa przygotuje dla niej niezapomniany podarunek urodzinowy. Styl “Vintage” to imitacja malarstwa dawnych epok, która zostanie naniesiona na wysokiej jakości płótno. Taki prezent na 50 urodziny dla niej sprawi, że jubilatka poczuje się jak prawdziwa arystokratka!

obraz - jaki prezent na 50 urodziny dla kobiety

Obraz na płótnie “Vintage”

Pomysły na prezent dla 50 latki

To oczywista sprawa, że nie chciałbyś podarować solenizantce byle czego w dniu jej święta. Ale jaki podarunek na pewno sprawi radość obdarowanej? Przede wszystkim oryginalny. Czasem jednak ciężko jest wpaść na ciekawy pomysł na prezent urodzinowy dla bliskiej nam osoby. Większość rzeczy wydaje nam się oklepana, bezużyteczna, tandetna lub zbyt oczywista. Wiadomo, że niekiedy fajny pomysł pojawi się niespodziewanie, jednak jesteśmy ograniczeni czasowo i nieco ryzykowne jest czekanie na nagłe olśnienie. Ale od czego masz nas? Nie musisz dłużej głowić się nad tym, co będzie świetnym upominkiem dla 50 latki, bo mamy dla Ciebie gotowe oryginalne propozycje. Mapa zdrapka “Świat Premium język polski” to wyjątkowy prezent na 50 urodziny dla kobiety, który na pewno skradnie serce solenizantki. Jeśli chcesz zabłysnąć kreatywnością i podarować bliskiej Twemu sercu pani oryginalny, nieszablonowy i ciekawy podarunek, mapa zdrapka idealnie sprawdzi się w tej roli. To upominek urodzinowy, który będzie wyjątkową dekoracją salonu lub sypialni. Dzięki szczególnej mapie zdrapce solenizantka będzie mogła zdrapać odwiedzone już miejsca i zaplanować kolejne podróże.

mapa zdrapka - jaki prezent na 50 urodziny dla kobiety

Mapa zdrapka Świat Premium język polski

Najpopularniejsze prezenty na 50 urodziny dla niej

Niektóre upominki są klasyczne i ponadczasowe. Nie oznacza to wcale, że muszą być nudne i nie stanowić miłej niespodzianki. Jaki prezent na 50 urodziny dla kobiety wybieramy najczęściej? Panie zazwyczaj obdarowujemy kwiatami i biżuterią. O ile ten pierwszy pomysł na prezent na 50 urodziny jest dość mocno oklepany i bez polotu, a o tyle z drugiego można jeszcze “coś wyciągnąć”. Co to oznacza w praktyce? Ano mniej więcej tyle, że mamy szeroki wybór biżuterii, która nie jest niczym specjalnym, ale możemy też znaleźć perełki, które zachwycą jubilatkę i będą pięknym upominkiem. Jedną z takich właśnie perełek jest srebrna bransoletka z blaszką “Inicjały – Urodziny 2”. Delikatna, subtelna i niezwykle kobieca bransoletka będzie prezentowała się przepięknie zarówno do codziennego stroju, jak i na większe wyjścia. Wzór bransoletki jest skromny i prosty, przez co nie będzie się kłócił z innymi dodatkami, jednak ciekawe rozwiązanie w postaci blaszki jest nieszablonowe i przyciągające wzrok. A co najważniejsze – posiada imienny grawer, który nada osobistego akcentu Twojemu upominkowi. Co na 50 urodziny dla kobiety będzie najlepsze? Oczywiście, że personalizowana, elegancka biżuteria i to bez dwóch zdań!

bransoletka - jaki prezent na 50 urodziny dla kobiety

Srebrna bransoletka z blaszką “Inicjały – Urodziny 2”

Jaki elegancki prezent na 50 dla niej wybrać?

Podoba Ci się koncepcja eleganckiego upominku urodzinowego? Więc jaki prezent na 50 urodziny dla kobiety jeszcze możesz wybrać, jeśli chcesz wręczyć jej coś szykownego i stylowego? Dobrym wyborem będzie rzecz nie tylko elegancka, ale także praktyczna. Haftowany obrus bawełniany “Inicjały” to świetny pomysł na prezent dla 50 latki, która ceni sobie rzeczy wyjątkowe, oryginalne, praktyczne i po prostu piękne. Dzięki unikatowej personalizacji obrus będzie nie tylko wyjątkową dekoracją stołu, ale także piękną pamiątką z pięćdziesiątych urodzin.

obrus - jaki prezent na 50 urodziny dla kobiety

Haftowany obrus bawełniany “Inicjały”

Praktyczny prezent na 50 dla kobiety

A jaki prezent na 50 urodziny dla kobiety, która jest pragmatykiem wybrać? Jeśli bliska Twemu sercu pani lubi przede wszystkim rzeczy użytkowe i takie, które będą przydatne w codziennym życiu, powinieneś koniecznie podarować jej praktyczny prezent urodzinowy. Jednak praktyczny wcale nie oznacza nudny i nieoryginalny! Nawet przedmioty codziennego użytku mogą mieć w sobie to coś. Idealnym przykładem jest chlebak z grawerem “Najlepiej smakuje w domu”. Pomyślałeś kiedyś, że pozornie tak błaha rzecz jak chlebak może być świetnym pomysłem na prezent z okazji 50 urodzin? A jednak. Solidnie wykonany chlebak z ozdobnym, personalizowanym grawerem umili bliskiej Ci kobiecie codzienne przygotowywanie śniadań i kolacji. Dodatkowo grawerowany chlebak będzie ciekawą dekoracją kuchenną.

chlebak - jaki prezent na 50 urodziny dla kobiety

Chlebak z grawerem “Najlepiej smakuje w domu”

Wiesz już jaki prezent na 50 urodziny dla kobiety wybrać? Mamy nadzieję, że z nami udało znaleźć dokładnie to, czego szukałeś! Jeśli jednak wciąż nie zdecydowałeś się na nic konkretnego, koniecznie zajrzyj na naszą stronę. Może coś jeszcze wpadnie Ci w oko?


Polecane artykuły