AKTUALNIE CZYTASZ

Kreatywny prezent na mikołajki do 150zł

Kreatywny prezent na mikołajki do 150zł

Pewnie się zastanawiacie, jaki wybrać prezent do 150 zł dla dziecka. Przygotowaliśmy dla was specjalną ofertę z prezentami dla dziecka pod Mikołajki. Naszej ofercie uwzględniliśmy, że nie chcemy zbyt dużo wydawać na prezent dla dziecka w Mikołajki, ale chcemy pamiętać o dziecku i obdarować go czymś kreatywnym. Uważamy, że prezent na mikołajki nie musi być wcale drogi, żeby zadowolić swoją pociechę. W swoich wyborach przygotowaliśmy typowe prezenty dla dzieci z możliwością personalizacji, przez co obdarowane dziecko będzie miało wrażenie, że prezent jest specjalnie dedykowany jemu, A my sami podarujemy mu coś bardzo kreatywnego oraz od serca.

Pluszowy miś z haftem

Pluszowy miś z haftem Pluszowy miś z haftem Pluszowy miś z haftem Pluszowy miś z haftem

Jest to idealny prezent na Mikołajki dla dziecka z możliwością personalizacji i wybraniem dowolnego wzoru nasz miś charakteryzuje się bardzo wysoką jakością wykonania oraz jest bardzo miłe w dotyku. Dziecko obdarowane naszymi się będzie miało poczucie, że dostało specjalnie przygotowany prezent dla siebie oraz że podarowaliśmy mu prawdziwego przyjaciela, które posłuży mu na długie lata. Niż nasz kosztuje 99 zł możliwość zapakowania misia na prezent oraz wysyp wysyłki z odbiorem już następnego dnia.

Pendrive z nadrukiem

Pendrive z nadrukiem Pendrive z nadrukiem

Nasz pendrive jest w pełni personalizowany, jest to prezent dedykowane starszym dzieciom nastolatką, które chodzą do szkoły, interesują się informatyką, lubią grać na komputerze. Jest to bardzo przydatny prezent, posłuży na długie lata. Pendrive można przygotować wcześniej i podarować go wraz z wgranymi wspólnymi zdjęciami. Pendrive jest w pełni personalizowany, posiada wysokiej jakości nadruk z imieniem obdarowanej osoby, bądź też personalizowana grafiką kropka na naszej stronie można wybrać dowolne imię obdarowanej osoby, przez co prezent staje się dedykowany osobie, której podarujemy pendrive jest wykonany z wysokiej jakości drewna, posiada 16 GB pamięci jest dedykowany dla nastolatków.

Worek na zabawki

Worek na zabawki Worek na zabawki Worek na zabawki

Wysokiej jakości worek na zabawki jest świetnym prezentem dla małych dzieci. Nasz worek jest w pełni personalizowany z dziecięcym wzorem oraz możliwością wybrania dowolnego imienia osoby obdarowanej. Do worka możemy włożyć dziecku na prezent na mikołajki ulubione zabawki i podarować mu to święto prezent. Jest bardzo tani kosztuje 89,99 zł, prezent jest także bardzo wysokiej jakości posłuży dziecku na długie lata, w którym będzie mógł trzymać ulubione misia oraz inne zabawki, a także będzie mógł łatwo przenosić je i korzystać w podróży, na wyjeździe Czy zabrać do przedszkola bądź szkoły.

Poduszka dekoracyjna

Poduszka dekoracyjna Poduszka dekoracyjna Poduszka dekoracyjna Poduszka dekoracyjna

Poduszka dekoracyjna jest świetnym prezentem dla dzieci starszych, czy dla nastolatków. Poduszka jest w pełni personalizowana wysokiej jakości bawełna, będzie świetnym kreatywny prezentem na Mikołajki dla osób, które lubią mieć kreatywna zabawki czy upiększyć swój pokój. Poduszka personalizowana pozwala na wybór dowolnego imienia, obdarowana osoba będzie w pełni usatysfakcjonowana tym, że podawaliśmy mu prezent dedykowany specjalnie dla niej, dzięki czemu podkreślam nie unikalność prezentu I nadajemy mu charakter.

Drewniana apteczka

Drewniana apteczka Drewniana apteczka Drewniana apteczka Drewniana apteczka

Nasza drewniana apteczka jest unikatową zabawką wykonana w 100% z drewna. Posiada personalizowane pudełko w kształcie apteczki, w którym są zabawki przypominająca przedmioty lekarskie. Jest to genialna zabawka dla dzieci, które uwielbiają kreatywność, lubią bawić się w lekarza, a także dla rodziców, którzy cenią sobie wysokiej jakości zabawki, która przy służą dzieciom na długi czas. Każdy rodzic wie jak dzieci szybko nudzą się zabawkami, nasze drewniane zabawki charakteryzują się tym, że są, że są wykonane z wysokiej jakości drewna, przez co ciężko jest je zniszczyć, a także są bardzo bezpieczne dla dzieci zwłaszcza tych małych, które lubią wszystko brać do buzi. Zabawka ta jest świetnym sposobem na zabawę z dzieckiem w tak zwanego doktora, dzięki czemu dziecko uczy się swojego ciała, uczą się jak można się leczyć, badać. Jest to też świetna zabawa oraz pokazanie dziecku przez zabawę, w jaki sposób funkcjonuje świat dorosłych, oraz, żeby zniwelować lęk przed lekarzem, badaniami w dziecku.