AKTUALNIE CZYTASZ

Oryginalny prezent na 18 dla dziewczyny

Oryginalny prezent na 18 dla dziewczyny

prezent_na_18_dla_dziewczyny

Osiemnastka to poważna sprawa, zwłaszcza jeśli chodzi o urodziny Twojej dziewczyny. Na pewno już zastanawiałeś się nad nad jakimś wyjątkowym prezentem, który położy na łopatki wszystkie inne upominki. A trochę ich będzie, biorąc pod uwagę taką okazję. Różne opcje przychodzą Ci do głowy, może jakaś biżuteria albo zegarek? Niby fajnie, ale możesz nie trafić w gust, a za to poważnie ucierpi Twój – i tak zresztą niezbyt pokaźny – budżet. Dlatego czas poszukać inspiracji, bo wszystkiego samemu nie da się wymyślić. Proponujemy zacząć od tego artykułu. Znajdziesz tu kilka pomysłów na niepowtarzalny prezent na 18 dla dziewczyny.

Najważniejszy jest dobry pomysł! W końcu osiemnaste urodziny to dla każdego niezwykłe przeżycie. Możesz się spodziewać, że na imprezie Twojej dziewczyny wszystko będzie świetnie przygotowane, a ona dużo wcześniej już zacznie organizować całą akcję. W końcu musi być idealnie! Zadbaj o to, aby Twój prezent dla niej był oryginalny i efektowny. Myślałeś o tym, żeby zamiast wielogodzinnego chodzenia po sklepach zdecydować się na upominek zrobiony samodzielnie? To wcale nie jest takie trudne!

Prezent na 18 urodziny – DIY

Jeśli sam coś stworzysz, ładnie zapakujesz i podarujesz swojej dziewczynie, z miejsca będziesz najlepszym chłopakiem na świecie, choćby za samo zaangażowanie. Warto poświęcić trochę czasu, a gwarantujemy, że Twój prezent na 18 dla dziewczyny wyróżni się na tle innych i zrobi na niej ogromne wrażenie. A co możesz zmajstrować? A na przykład pobaw się w alchemika niczym z gry RPG i w swoim prywatnym laboratorium stwórz kilka magicznych mikstur, takich jak balsam do ciała, peeling albo perfumy. Domowej roboty kosmetyki z zabawnymi etykietami, które również sam przygotujesz, to doskonały pomysł na prezent dla dziewczyny. A może skusisz się na okazjonalne pudełko rozmaitości? Na osiemnastkę będzie jak znalazł. Wystarczy zrobić kilka przegródek, udekorować piórkami albo jakimś innym ozdobny elementem, a do środka włożyć najróżniejsze drobiazgi – cukierki, czekoladki, zdrapki, małe flakoniki z perfumami, karteczki z życzeniami, grosiki na szczęście i co tam jeszcze przyjdzie Ci do głowy. Nie zajmie to dużo czasu, a znakomicie sprawdzi się jako prezent na 18.

Wyjątkowy prezent dla niej

Być może jesteś leniuszkiem albo nie za bardzo wierzysz w swoje zdolności manualne, dlatego upominek DIY nie wydaje Ci się najlepszym pomysłem. Nie ma w tym absolutnie nic złego, zwłaszcza że można poradzić sobie inaczej, w dalszym ciągu osiągając zamierzony efekt, jakim jest stworzenie niepowtarzalnego prezentu dla ukochanej. Wystarczy skorzystać z pomocy sklepu z personalizowanymi upominkami. Czy zastanawiałeś się nad tym, jak Twoja ukochana wyglądałaby na efektownym obrazie na płótnie? Możesz jej coś takiego podarować, wystarczy wybrać odpowiednie zdjęcie. Innym pomysłem na personalizowany prezent na 18 dla dziewczyny jest np. grawerowany kieliszek do wina, który z pewnością zostanie przetestowany od razu albo personalizowany kocyk z haftem. To tylko kilka sposobów na to, by Twój prezent dla niej był naprawdę niezwykły.


Polecane artykuły