AKTUALNIE CZYTASZ

Pomysł na prezent na rocznicę ślubu dla kobiety. T...

Pomysł na prezent na rocznicę ślubu dla kobiety. Te propozycje zaskoczą Twoją żonę!

To już kolejny rok razem! Jak ten czas szybko leci, prawda? Jeszcze niedawno druga połówka onieśmielała Cię komplementami na pierwszej randce i robiłeś wszystko, żeby tylko nie zrobić z siebie głupka w jej oczach. Nim się obejrzeliście, jesteście małżeństwem ze stażem i znacie się na przestrzał. I to jest piękne! Wierzymy, że osoba, którą wybrałeś na towarzyszkę życia, dostanie od Ciebie wyjątkowy upominek. Żaden pomysł na prezent na rocznicę ślubu nie przychodzi do głowy? Nie jesteś pewny, czy uda Ci się znaleźć coś szczególnego? Obawiasz się, że podarunek wcale nie zachwyci Twojej miłości życia? Skorzystaj z naszych podpowiedzi – przed Tobą najbardziej oryginalne pomysły na prezent na rocznicę ślubu dla kobiety!

O czym pamiętać kupując prezent na rocznice ślubu dla żony?

Jeśli nie wiesz, jaki prezent na rocznicę ślubu wybrać, musisz poszukać inspiracji. Grunt to wpaść na dobry pomysł, ale czasem wszystkie pokłady kreatywności wydają się wyczerpane i nic fajnego nie przychodzi do głowy. Do tego swoją drugą połówkę pewnie już nie raz obdarowałeś na rozmaite okazje, więc to zupełnie zrozumiałe, że wena do wymyślania kolejnych pomysłów na prezenty na rocznicę mogła Ci się wyczerpać. Ale zrobiłeś pierwszy dobry krok – zacząłeś szukać inspiracji w Internecie. Ale to czasem też bywa dość kłopotliwe. Strony internetowe, fora i blogi bywają jak nieprzemierzona dżungla, w której bardzo łatwo można zaginąć pośród mnóstwa propozycji, które wydają się średnie, takie sobie albo totalnie “od czapy”. Dlatego jesteśmy tutaj my, aby zostać Twoimi osobistymi przewodnikami po prezentowych propozycjach i nie zawieść Twoich oczekiwań. Więc co mamy w zanadrzu? Na pierwszy ogień pójdzie coś niezwykle wyjątkowego. Jeśli nie wiesz, jaki prezent na rocznicę ślubu będzie dobry dla Twojej drugiej połówki i nic nie przychodzi Ci do głowy, możesz wybrać personalizowany album na zdjęcia “Wspólne wspomnienia”. Ten wyjątkowy album z uroczą, personalizowaną okładką nada się idealnie jako upominek dla kobiety. Jeśli chcesz pokazać swojej drugiej połówce swoją romantyczną stronę, możesz dodatkowo wypełnić album Waszymi wspólnymi fotografiami. To zwiększy efekt wow i dzięki temu pokażesz swoją kreatywną i romantyczną cząstkę. No i zaczniesz już tworzyć kolekcję Waszych wspólnych wspomnień!

album - pomysł na prezent na rocznicę ślubu

Album na zdjęcia “Wspólne wspomnienia”

Pomysł na wyjątkowy prezent na rocznicę dla żony

Oryginalny pomysł na prezent na rocznicę ślubu dla kobiety nie musi być koniecznie czymś niezwykle wymyślnym i sprowadzonym z drugiego końca świata. Szczególnie jeśli Twoja wybranka lubi klasyczne upominki – wtedy tym bardziej nie powinieneś na siłę podarowywać jej czegoś nieoczywistego. Nawet pozornie pospolity prezent na rocznicę ślubu może być wyjątkowy. Idealnym tego przykładem jest pluszak “Serce + data”. Uważasz, że pluszaki są dobre jedynie dla dzieci? Skądże! To niezwykle słodki i uroczy upominek, który na pewno mocno rozczuli Twoją miłość życia. Dodatkowo pluszak obudzi w niej miłe, sentymentalne wspomnienia z dawnych lat, kiedy byliście dopiero zaręczeni i równie szczęśliwi. Możesz wybrać misia, króliczka lub słonika, a każdy z nich będzie miał na koszulce nadrukowane pierwsze litery Waszych imion i datę Waszego ślubu. Pluszak to piękna pamiątka i uroczy prezent na rocznicę ślubu, na widok którego Twoja wybranka serca na pewno się uśmiechnie!

pluszak - pomysł na prezent na rocznicę ślubu

Pluszak “Serce + data”

Jaki prezent na rocznicę ślubu kupić żonie: elegancki czy śmieszny?

Jeśli nie wiesz, jaki prezent na rocznicę ślubu kupić żonie i zastanawiasz się, czy powinien być elegancki czy śmieszny, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – te dwie rzeczy wcale się nie wykluczają. Twoja druga połówka to bez wątpienia najważniejsza osoba w całym Twoim życiu. Rodziny się nie wybiera, ale żonę już tak. Wybrałeś ją spośród milionów kobiet na świecie, więc to oczywiste, że jest wyjątkowa, kochana i jest tą jedyną. Jeśli wpadłeś na pomysł na prezent na rocznicę ślubu, który będzie czymś słodkim, wiedz że nie możesz podarować tak ważnej osobie zwykłych czekoladek. To wręcz zakazane, żeby wybrance serca podarować byle jaką bombonierkę z pierwszego lepszego marketu. Ale wiemy, że Ty tego nie zrobisz. Nie musisz, bo masz praliny z belgijskiej czekolady “Kotam”, które wyrażą więcej niż tysiąc słów i tysiąc gestów! Urocze, pudroworóżowe opakowanie ze słodkim kotkiem to coś, co zachwyci Twoją ukochaną i sprawi, że z jej ust wydobędzie się urocze: “Awww!”. A właśnie taki efekt powinien powodować najlepszy prezent dla niej, prawda?

praliny - pomysł na prezent na rocznicę ślubu

Praliny z belgijskiej czekolady “Kotam”

Każde małżeństwo rządzi się swoimi prawami, ale niektóre rzeczy bywają zupełnie uniwersalne. Poza tym, że obowiązkiem żony jest gotowanie, a męża – jedzenie, jest jeszcze jedna, szczególna zasada, którą doskonale znają mężatki i żonaci panowie. W małżeństwie niepodważalną, bezdyskusyjną i jedyną, prawdziwą rację ma zawsze tylko jedna strona. Drugą zazwyczaj jest mąż, prawda? Poduszka dekoracyjna “Małżeństwo” to zabawny i uroczy, ale także praktyczny prezent na rocznicę ślubu. Mięciutka, bawełniana poduszka z imieniem Twojej drugiej połówki to niezwykle oryginalny upominek, który w przyszłości może zażegnać wszystkie spory. Skoro druga strona i tak jest na przegranej pozycji, to chociaż będzie mogła zrelaksować się na mięciutkiej poduszce!

poduszka - pomysł na prezent na rocznicę ślubu

Poduszka dekoracyjna “Małżeństwo”

Personalizowany prezent na rocznicę dla żony

Uważasz, że śmieszny upominek to nie do końca to, co uszczęśliwi Twoją drugą połówkę? Jeśli tak, to nie musisz koniecznie wybierać czegoś, co będzie w żartobliwym tonie. Pamiętajmy, że najważniejszym kryterium jest uszczęśliwienie drugiej osoby i to przede wszystkim jej podarunek ma się podobać. Więc jeśli nie śmieszny, to jaki prezent na rocznicę ślubu wybrać? Może praktyczny i elegancki? Patera “Rodzina” to świetny pomysł na prezent na rocznicę ślubu dla kobiety, która swoimi wypiekami biję na głowę najlepszych cukierników. Oczywiście pieczenie ciast to zajęcie nie tylko dla kobiet, ale nie oszukujmy się – żaden mężczyzna na tej planecie nie przyrządzi tak pysznego sernika, jak robi to Twoja żona. Piękna, elegancka patera to jednak nie tylko praktyczny prezent na rocznicę ślubu. To także ciekawa pamiątka, która nawiązuje do wartości rodzinnych.

patera - pomysł na prezent na rocznicę ślubu

Patera “Rodzina”

Udało Ci się z nami znaleźć idealny pomysł na prezent na rocznicę ślubu dla kobiety? Wierzymy, że tak! Jeśli jednak potrzebujesz jeszcze więcej inspiracji, koniecznie zajrzyj na naszą stronę. W kategorii prezent na rocznicę dla żony znajdziesz całe mnóstwo oryginalnych upominków!


Polecane artykuły