AKTUALNIE CZYTASZ

Pomysł na prezent ślubny – znajdź inspirację...

Pomysł na prezent ślubny – znajdź inspirację

prezent_na_slub

Ach te śluby! Wszystko oczywiście zapowiada się super, ale jak zwykle stajesz w obliczu dylematu pt. “Co kupić na prezent?”. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na ślub najbliższych przyjaciół lub rodziny, czy dalszych znajomych, chcesz podarować coś oryginalnego, co wyróżni się na tle tych wszystkich ekspresów do kawy, żelazek, zestawów talerzy itd. Jak wybrnąć z takiego kłopotu? Wystarczy przeczytać ten artykuł, a pomysł na prezent ślubny zjawi się sam. Zapraszamy!

Wiadomo, że para młoda dostanie mnóstwo wspaniałych upominków, jest też duże prawdopodobieństwo, że coś się powtórzy, w końcu teoretycznie lista pomysłów jest ograniczona. Jest pewien zakres prezentowy i często kupuje się jedną z opcji standard, bo to zawsze się przyda i można być spokojnym o reakcję młodych. A co, jeśli akurat Twój upominek by się powtórzył? Nie można do tego dopuścić! Prezent dla nowożeńców ma być wyjątkowy i koniec! Dlatego zamiast rozmyślać nad tym, jaki sprzęt AGD będzie najlepszy, co może w pewnym momencie namieszać w głowie jak blender, warto pójść w zupełnie innym kierunku.

Prezent ślubny – praktyczne i oryginalne rozwiązania

Gdy myślimy o prezencie dla pary młodej, często pierwsze, co przychodzi do głowy, to bukiet kwiatów. To jednak nie jest najlepszy pomysł, nawet młodzi nieraz piszą na zaproszeniach, żeby wybrać na to konto coś innego. Świetnie sprawdzą się książki albo płyty, jeśli znasz ich gust i wiesz, jakie tytuły sprawią im radość. A jeśli koniecznie chcesz kupić jakąś roślinkę, lepsze będą kwiaty doniczkowe albo drzewa i krzewy, które młodzi będą mogli posadzić na działce. To super pomysł na prezent ślubny, który zostanie na lata. Podobnie będzie w przypadku akcesoriów dla dziecka, jeśli wiesz, że akurat jest w drodze. Ubranka, zabawki, a może wózeczek lub kołyska? Młodym wszystko się przyda.

Niezwykły prezent dla pary młodej – DIY i personalizacja

Możesz także samodzielnie przygotować wyjątkowy prezent na ślub. Nie będzie to wcale takie trudne i nie zajmie Ci zbyt wiele czasu. Co powiesz na efektowną ramkę na zdjęcia? Wystarczy, że znajdziesz zwykłą ramę i przewiesisz przez nią sznurki. Na nich, za pomocą spinaczy, umieść wybrane fotografie. Prezent dla nowożeńców jak malowany! A może zaszalejesz i przygotujesz im zestaw kosmetyków domowej roboty? Mydełko, balsam do ciała, peeling, krem do golenia, perfumy, a na tych wyrobach specjalne etykiety, które również wykonasz samodzielnie. Coś takiego nie może się nie spodobać! A wszystkim leniuszkom, którzy wolą jednak coś kupić, niż zrobić samodzielnie, polecamy personalizowane podarunki. Na przykład grawerowany zestaw karafka plus dwa kieliszki do wina z imionami małżonków i datą ślubu. To super pomysł na prezent ślubny, a podobnych opcji jest dużo, dużo więcej. Najważniejsze, że będzie wyjątkowo!


Polecane artykuły