AKTUALNIE CZYTASZ

Pomysły na prezent na Mikołajki dla chłopaka ̵...

Pomysły na prezent na Mikołajki dla chłopaka – upominki dla ukochanego

mikolajki

Choć Mikołajki kojarzą się przede wszystkim ze słodyczami, które dzieci znajdują rankiem 6 grudnia, coraz częściej prezenty z tej okazji wręczają sobie również dorośli. W końcu kto nie lubi ich dostawać! Zdarza się jednak, że mamy spory problem z ich wyborem. Nie wiesz, jaki prezent dla chłopaka na Mikołajki będzie odpowiedni? Zobacz nasze propozycje!

Miłego dnia!

Kto z nas nie lubi zacząć dnia od kilku łyków pysznej, gorącej kawy. Jeśli Twój ukochany również nie wyobraża sobie innego sposobu na udany poranek, doskonałym prezentem na Mikołajki może być spersonalizowany kubek. Choć tego typu prezent może wydawać się sztampowy, wybrany przez Ciebie nadruk nada mu indywidualnego charakteru, a Ty pokażesz swojemu chłopakowi, że podarunek jest przemyślany i przygotowany specjalnie dla niego. A może Twoja druga połówka ciągle się spieszy i nie ma wystarczająco dużo czasu na poranną kawę? Wybierz kubek termiczny, dzięki któremu będzie mógł się nią rozkoszować nawet w drodze do pracy lub na uczelnię!

Dla miłośnika literatury

Twój chłopak nigdzie nie rusza się bez dobrej lektury? Na pewno znasz już jego gust! Propozycja książkowa z jego ulubionego gatunku z pewnością przywoła uśmiech na jego twarzy! Jednak przed zakupem warto wybadać, czy ukochany nie posiada już danego tytułu w swojej kolekcji. Ryzykowny jest również zakup książki ulubionego autora obdarowanego. Nawet jeśli nie widziałaś go jeszcze z tym tytułem w ręku, nie oznacza to, że wcześniej go nie zamówił. Większość miłośników literatury uważnie śledzi nowinki wydawnicze ukochanych pisarzy i z pewnością nie przegapi żadnej z nich. Dobrym pomysłem będzie także udanie się do antykwariatu i zakup starszego wydania. Nawet jeżeli chłopak czytał już daną książkę, taki prezent z pewnością będzie miał dla niego dużą wartość!

Prezent dla gadżeciarza

Panowie zwykle uwielbiają elektroniczne gadżety. Nie musisz jednak od razu sięgać po drogie głośniki czy dodatki do komputera. Zwłaszcza jako prezent z okazji Mikołajek, na które tradycyjnie wręcza się raczej skromniejsze podarunki. Dobrym pomysłem może okazać się za to np. myszka do komputera w ciekawym kształcie albo spersonalizowany pendrive, który będzie nie tylko przydatny, lecz także pokaże, że prezent został przygotowany z myślą o danej osobie.

Dla śpiocha

Kto z nas nie kładzie się do snu z przyjemnością? Jednak niektórzy szczególnie lubią tę porę, a nawet ucinają sobie drzemki w ciągu dnia. Jeżeli Twój chłopak należy do takich osób, dobrym prezentem na Mikołajki będzie dla niego wygodna poduszka. Warto jednak zadbać, by była ona wyjątkowa. Możesz wybrać model z zabawnym nadrukiem, a jeszcze lepiej ze spersonalizowanym napisem, np. śmieszną sentencją i imieniem ukochanego. Taki podarunek zapewni mu przyjemny i spokojny sen.

Dla podróżnika

Twój chłopak ani chwili nie usiedzi w miejscu i zawsze ciągnie go w nieznane? Wybierz prezent związany z jego zamiłowaniem do podróży! Zdecyduj się na praktyczny prezent, np. hamak, adapter lub dobry scyzoryk. Ten ostatni możesz zamówić również z nadrukiem, np. imieniem obdarowanego. Inny, ciekawy pomysł, to mapa Polski lub świata, na której będzie mógł zdrapywać miejsca, które już odwiedził. Dobrym wyborem będą też przewodniki lub prenumerata czasopisma podróżniczego.

Wybór prezentu dla chłopaka na Mikołajki powinien być podyktowany jego osobowością i zainteresowaniami. Dzięki temu nie tylko sprawisz mu przyjemność, lecz także udowodnisz, jak dobrze go znasz!


Polecane artykuły