AKTUALNIE CZYTASZ

Prezent dla siostry – wybierz coś wyjątkoweg...

Prezent dla siostry – wybierz coś wyjątkowego!

prezent dla siostry

Dobrze mieć siostrę! Każdy to przyzna, bez względu na częstotliwość różnego typu sporów. Wiadomo, jak to jest, starsza siostra może np. donieść rodzicom o niezbyt rozsądnym zachowaniu młodszej, co zresztą może zadziałać również w drugą stronę. Nie wspominając nawet o podkradaniu ubrań albo kosmetyków. To wszystko jednak jest na dalszym planie, biorąc pod uwagę fakt, że na siostrę zawsze można liczyć. W lepszych i gorszych chwilach. Dziś przygotowaliśmy pomysły na wyjątkowy prezent dla siostry.

Jeśli zbliża się okazja, by podarować kochanej siostrze jakiś super upominek, z pewnością już od jakiegoś czasu główkujesz, co kupić tym razem. Spędzasz długie godziny na przeglądaniu ofert różnych sklepów, ale nic oryginalnego jeszcze się nie pojawiło. A przecież chcesz pozytywnie zaskoczyć siostrzyczkę czymś niepowtarzalnym. Dlatego warto pokierować myśli na zupełnie inny tor. Czy myślałaś o tym, by własnoręcznie przygotować niezwykły prezent dla siostry?

DIY – pomysł na prezent dla siostry

Upominki robione samodzielnie mają niezwykłą moc. Nie chodzi nawet o końcowy efekt i piękny wygląd – choć i to ma znaczenie – ale o zaangażowanie i pracę włożoną w przygotowanie. To zawsze robi bardzo dobre wrażenie i wcale nie trzeba spędzić nie wiadomo ile czasu. Wystarczy dobry pomysł i dobre chęci, a Twój prezent dla siostry z pewnością się wyróżni. Na dobry początek coś, co może w przyszłości przydać się też Tobie, czyli domowej roboty kosmetyki. Stwórz domowe laboratorium i nie wahaj się eksperymentować w celu znalezienia idealnej receptury. Możesz przygotować balsam do ciała, mydełka o różnych zapachach, peeling, a nawet perfumy. A najlepiej cały zestaw, który zapakujesz w pudełko – też własnoręcznie ozdobione. Tak powstanie świetny prezent dla siostry na urodziny i inne okazje. Równie dobrym pomysłem jest samodzielnie przygotowana biżuteria. Wykonana przez Ciebie bransoletka albo kolczyki to coś naprawdę wyjątkowego. A jeśli siostra woli bardziej praktyczne gadżety, podaruj jej własnoręcznie ozdobiony kubek albo pudełeczko na biżuterię i inne drobiazgi. Przydatny, a przy okazji oryginalny prezent na pewno się spodoba!

Personalizowany prezent dla siostry

Możliwe, że jednak nie czujesz się na siłach, by samodzielnie stworzyć upominek, może boisz się, że nie wyjdzie ładnie, a potem już zabraknie czasu, żeby coś kupić. Nic się nie martw, jest rozwiązanie, które pozwoli zachować niepowtarzalny charakter podarunku. Chodzi o personalizację, dzięki której z łatwością wybierzesz ten idealny prezent dla siostry. Co powiesz na specjalny kieliszek do wina z imieniem siostry? Taki gadżet sprawia, że ulubiony trunek smakuje jeszcze lepiej. A może podarujesz siostrze coś do mieszkania, np. poduszkę dekoracyjną z personalizowanym nadrukiem albo obraz ze zdjęcia? Taki prezent na pewno wyróżni się na tle innych i zostanie z siostrą na dłużej.


Polecane artykuły