AKTUALNIE CZYTASZ

Prezent dla wujka – znajdź coś ekstra na imi...

Prezent dla wujka – znajdź coś ekstra na imieniny

prezent dla wujka

Samo słowo “wujek” każdemu kojarzy się dobrze. Wiadomo, że wujowie są różni, ale pierwszy na myśl przychodzi zapewne jakiś pocieszny, wąsaty Pan, który zawsze bierze na siebie rolę wodzireja i potrafi rozruszać towarzystwo na każdej rodzinnej imprezie. Podczas wesel każda kuzynka słyszy od niego: “Ze mną nie zatańczysz?”, a każdy kuzyn: “Ze mną się nie napijesz?”. Jedno jest pewne, z wujkiem można pogadać jak z nikim innym. Tyle ciepła i serdeczności ma tylko on! Twój wujek wkrótce świętuje imieniny, dlatego warto pomyśleć nad jakimś fajnym upominkiem. W tym artykule znajdziesz pomysły na oryginalny prezent dla wujka.

W teorii fajny prezent imieninowy to nic trudnego do ogarnięcia, bo przecież jest tyle standardowych opcji, które zawsze się sprawdzą. Zwłaszcza w przypadku wujka, który przecież będzie bardzo wdzięczny już za samą pamięć, o prezencie nawet nie wspominając. Dlatego możesz wybrać coś z prezentowej klasyki – zestaw kosmetyków, krawat, elegancki pasek do spodni albo butelkę dobrej whisky. To wszystko z pewnością ucieszy wujka, ale Ty wolisz do sprawy podejść bardziej oryginalnie. Czy przyszło Ci do głowy, żeby samodzielnie stworzyć wyjątkowy prezent dla wujka? To by było dobre!

Prezent na imieniny dla wujka – zrób to sam!

Przygotowanie jakiegoś oryginalnego upominku metodą chałupniczą nie jest wcale bardzo skomplikowanym zadaniem. Wystarczy dobry pomysł, dobre chęci i trochę czasu. Wspominaliśmy o zestawie kosmetyków, co byłoby fajnym podarunkiem, ale można też kosmetyki zrobić samemu. Na przykład pięknie zapakowany krem do golenia albo perfumy domowej roboty to świetny prezent dla wujka na imieniny. Jeśli chcesz, aby Twój upominek na co dzień poprawiał wujowi humor, warto pomyśleć o czymś praktycznym, jak własnoręcznie ozdobiony kubek albo ozdobne pudełeczko na zegarek, słuchawki, klucze i inne drobiazgi. Możesz też stworzyć coś całkowicie niezwykłego, czyli pudełko rozmaitości specjalnie dla wujka. Wystarczy wziąć zwykłe pudełko, np. po butach, zrobić w środku kilka przegródek, a potem wypełnić je słodyczami, małymi butelkami z dobrym alkoholem, kuponami totolotka, zdrapkami i czym tam jeszcze chcesz. Taki prezent imieninowy na pewno zrobi wrażenie! A może przygotujesz album na zdjęcia, który pięknie ozdobisz i na dobry początek umieścisz w nim kilka rodzinnych fotografii? Też dobry pomysł!

Personalizacja – sposób na prezent imieninowy

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy jest entuzjastą upominków wykonywanych samodzielnie. Bo może coś nie wyjść, bo brakuje czasu albo po prostu żaden pomysł nie wydaje się wystarczająco fajny. Można załatwić sprawę w inny sposób, nie rezygnując przy tym z oryginalności. Chodzi o personalizowane prezenty, które tworzone są z myślą o konkretnej osobie. Co można wybrać? A na przykład grawerowany portfel z imieniem albo inicjałami obdarowanej osoby, zapakowany w pudełeczko z osobistą dedykacją. To będzie świetny prezent dla wujka! Jeśli wujek jest fanem whisky, znakomicie sprawdzi się zestaw z karafką i grawerowanymi szklankami. A miłośnikowi piwa możesz podarować personalizowany kufel. Pomysłów jest całe mnóstwo, ważne, by prezent na imieniny dla wujka był niepowtarzalny!


Polecane artykuły