AKTUALNIE CZYTASZ

Prezent na imieniny dla taty – pomysłowość t...

Prezent na imieniny dla taty – pomysłowość to podstawa!

prezent na imieniny dla taty

Niełatwo jest wybrać taki prezent dla taty, żeby naprawdę się spodobał i nie został schowany gdzieś w czeluściach szafy. Doskonale znasz słynną śpiewkę: “Ja to już wszystko mam, niczego nie potrzebuję i nie rób sobie kłopotu”. Czegoś takiego nie można słuchać, bo przecież Twój ukochany tata zasługuje na to, by dostawać najlepsze prezenty. I to na każdą okazję, bez wyjątku! No właśnie, tylko co tu kupić tym razem? W kryzysowej sytuacji warto sięgnąć po pomoc. Dziś przygotowaliśmy pomysły oraz inspiracje, dzięki którym znajdziesz świetny prezent na imieniny dla taty. Zaczynamy!

Domyślamy się, że zależy Ci przede wszystkim na tym, by prezent dla taty był niepowtarzalny. Chcesz zobaczyć, jak na jego twarzy maluje się zaskoczenie pomieszane z radością. Dodatkowo fajnie byłoby podarować coś, co zostanie na dłużej i znajdzie jakieś praktyczne zastosowanie. I tak stajesz w obliczu dylematu, bo wymagań coraz więcej, a pomysłów jak na lekarstwo. Masz wrażenie, że już nie ma sklepu, do którego nie zaglądałeś i zaczynasz myśleć, że może rzeczywiście tata już wszystko ma. Zamiast pogrążać się w niezbyt optymistycznych myślach, spróbuj sam zrobić prezent na imieniny dla taty. To wcale nie jest takie trudne!

Oryginalny prezent imieninowy dla taty

Samodzielne wykonanie prezentu zawsze sprawi mnóstwo radości obdarowanej osobie. Wiadomo, że przygotowanie nawet najprostszego drobiazgu wymaga czasu i zaangażowania, a to z pewnością zostanie docenione. Bardzo dobrym i prostym pomysłem na fajny prezent na imieniny dla taty jest ramka na zdjęcie, oczywiście wręczona razem z jakąś piękną, rodzinną fotografią. Wystarczy zwykła, najtańsza ramka oraz dobry pomysł. Jeśli tata jest komputerowcem, możesz ramkę ozdobić klawiszami z jakiejś starej klawiatury. Nawet można stworzyć napis! Najważniejsze to dostosować ozdoby do zainteresowań taty. Inny prosty i efektowny upominek to ozdobiony własnoręcznie kubek na długopisy, który można zrobić np. z puszki. Taki drobiazg będzie codziennie poprawiał humor Twojemu tacie. A może oryginalna koszulka? Wystarczy najzwyklejszy, biały t-shirt, a do tego pisaki do tkanin i stempelki z różnymi wzorami. W tym wypadku ogranicza Cię jedynie wyobraźnia. Taki prezent dla taty będzie idealny.

Personalizowane prezenty dla taty

Jeśli jednak wolisz coś kupić, nie musisz się przejmować, że Twój prezent imieninowy straci na oryginalności. Wystarczy zajrzeć do sklepu z personalizowanymi upominkami, a z pewnością znajdziesz coś wyjątkowego. Co powiesz na obramowaną okładkę gazety, której bohaterem będzie Twój tata? Do tego możesz jeszcze napisać parę nagłówków o nim. Efekt będzie rewelacyjny! Świetnie sprawdzi się także personalizowany kieliszek do wina albo szklanka do whisky. Efektowny grawer sprawi, że ulubiony trunek będzie smakował tacie jeszcze bardziej. Najlepiej przekonać się osobiście, kupując piękny, personalizowany prezent na imieniny dla taty.


Polecane artykuły