AKTUALNIE CZYTASZ

Prezent na komunię dla dziewczynki – TOP 5 pomysłó...

Prezent na komunię dla dziewczynki – TOP 5 pomysłów na prezent dla dziewczynki

Komunia Święta to niezwykle ważne wydarzenie nie tylko w życiu dziecka, ale także całej rodziny i najbliższych przyjaciół. Dzień, w którym bliskie Twemu sercu dziecko zacznie w pełni uczestniczyć w ofierze Mszy Świętej, to powód do radości i świętowania. W tym dniu goście także przynoszą dziecku prezent na komunię. To jasna sprawa, że nie chciałbyś podarować na taką okazję, która zdarza się raz w życiu, byle czego. Prezent na komunię dla dziewczynki powinien być oficjalny, odpowiedni na tak ważne wydarzenie i w dobrym guście, ale także przede wszystkim oryginalny i wyjątkowy. W końcu to komunijne podarunki są najlepszymi pamiątkami tego wielkiego dnia. Nie masz pomysłu na to, co mógłbyś podarować jako prezent na komunię? Zobacz nasze oryginalne propozycje!

Pierwsza komunia dziewczynki – jaki rodzaj prezentu wybrać?

Pierwsza Komunia Święta to bez wątpienia wyjątkowe wydarzenie, na które potrzebujesz równie wyjątkowego podarunku. Na taką okazję nie wypada wręczać dziecku czegoś, co mogłoby równie dobrze dostać na urodziny czy pod choinkę. Idealny prezent na komunię dla dziewczynki powinien nawiązywać do wiary oraz stanowić osobistą pamiątkę tego wydarzenia. Właśnie dlatego świetnym pomysłem na prezent na komunię dla dziewczynki będzie różaniec “Komunia”. Ten różaniec został wykonany z naturalnego kamienia, co nadaje mu szczególnej wartości estetycznej, jak również trwałości. Dodatkowo zostanie zapakowany w eleganckie pudełeczko z personalizowanym grawerem. To daje gwarancję, że Twój prezent z okazji Pierwszej Komunii Świętej będzie jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny i stworzony z myślą o dziecku, któremu chcesz go wręczyć.

różaniec - prezent na komunię dla dziewczynki

Różaniec “Komunia”

Pomysł na prezent komunijny dla dziewczynki

Nasza kolejna propozycja prezentowa jest zupełnie klasyczna, jednak w nowatorskim wydaniu. To idealny pomysł na prezent na komunię dla dziewczynki dla tych, którzy cenią sobie tradycję, lubią klasyczne rzeczy i z okazji Pierwszej Komunii Świętej wolą podarować dziecku coś bardzo kanonicznego. Ilustrowana Biblia dla dzieci “Pierwsza Komunia Święta – Dziewczynka” to coś zdecydowanie więcej niż zwykłe Pismo Święte. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy piękną okładkę z nadrukiem wykonanym innowacyjną technologią UV, który sprawi, że Biblia bliskiego Twemu sercu dziecka będzie rzeczą osobistą i jedyną w swoim rodzaju. To świetna propozycja na prezent na komunię dla rodziców chrzestnych, ale nie tylko. Jeśli wzór tej okładki nie do końca do Ciebie przemawia, to nic straconego. Zajrzyj na naszą stronę, a znajdziesz tam dużo więcej personalizowanych Biblii, więc na pewno któraś z nich przypadnie Ci do gustu i będzie idealnym prezentem komunijnym dla bliskiej Twemu sercu dziewczynki.

Biblia - prezent na komunię dla dziewczynki
Ilustrowana Biblia dla dzieci “Pierwsza Komunia Święta – Dziewczynka”

Praktyczny prezent na komunię dla dziewczynki

Pierwsza Komunia Święta to ważne wydarzenie w życiu całej rodziny, ale przede wszystkim wielkie przeżycie dla dziecka. Nic dziwnego więc, że wybierając wyjątkowy prezent na komunię dla dziewczynki chciałbyś, aby był również czymś, co przypomni o tym wydarzeniu po wielu latach. Ale przecież są jeszcze fotografie! To jasna sprawa, że taka okazja zostanie uwieczniona na zdjęciach. No ale co potem? Personalizowany album na zdjęcia “Pamiątka komunii” to świetny pomysł na prezent na komunię. Piękny nadruk z wyjątkową personalizacją w oryginalny sposób ozdobi okładkę, a sam album będzie świetnym miejscem na zdjęcia z Pierwszej Komunii Świętej. Dzięki temu fotografie nie zniszczą się ani nie zaginą i będą mogły przenosić dziecko w jego dorosłym życiu we wspomnienia z dzieciństwa i tego szczególnego dnia.

album - prezent na komunię dla dziewczynki

Personalizowany album na zdjęcia “Pamiątka komunii”

Jaką pamiątkę wybrać na prezent na komunię?

Jak już wspomnieliśmy na samym początku, prezent na komunię dla dziewczynki powinien być przede wszystkim wyjątkową pamiątką. Tradycyjnie z okazji Pierwszej Komunii Świętej dziewczynkom wręcza się medalik z wizerunkiem Matki Boskiej, zaś chłopcom krzyżyk. Jeśli chcesz podarować bliskiej Twemu sercu dziewczynce taki prezent komunijny, nie ma w tym nic złego. Jednak zwykły medalik nie będzie tak piękną pamiątką jak srebrny medalik z łańcuszkiem “Komunia – Matka Boska”. Śliczny medalik z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej ze starannie wykonanym imiennym grawerem to nie tylko symbol wiary i zawierzenia Maryi, ale także piękna ozdoba i pamiątka na całe życie.

medalik - prezent na komunię dla dziewczynki

Srebrny medalik z łańcuszkiem “Komunia – Matka Boska”

Jeśli jednak wolisz wybrać prezent na komunię dla dziewczynki, który będzie pamiątką, jednak klasyczne i ponadczasowe upominki nie do końca do Ciebie przemawiają, mamy coś, co na pewno Ci się spodoba. Pamiątki zazwyczaj kojarzą się z rzeczami, które wręczamy sobie od dawna, jednak to nie do końca tak. Pamiątka może być także czymś oryginalnym, na co idealnym dowodem jest srebrny obrazek z grawerem “Komunia Święta – Dziewczynka”. Elegancki i niezwykle szykowny srebrny obrazek z pamiątkowym grawerem to coś, co zostanie z bliską Twemu sercu dziewczynką na długie lata. To niebanalny i jedyny w swoim rodzaju prezent na komunię dla dziewczynki.

srebrny obrazek - prezent na komunię dla dziewczynki

Srebrny obrazek z grawerem “Komunia Święta – Dziewczynka”

Podobało Ci się nasze TOP 5 pomysłów na prezent na komunię dla dziewczynki? Jeśli 5 to dla Ciebie za mało i potrzebujesz więcej inspiracji, nie czekaj, wejdź na naszą stronę! Znajdziesz tam mnóstwo propozycji na wyjątkowy prezent komunijny.


Polecane artykuły