AKTUALNIE CZYTASZ

Co kupić na parapetówkę? Najlepsze pomysły!

Co kupić na parapetówkę? Najlepsze pomysły!

prezent_na_parapetowke

Na imprezę nie wypada iść z pustymi rękami, a już w szczególności, gdy szykuje się parapetówka. Często zastanawiamy się dość długo nad jakimś upominkiem do nowego mieszkania, ale gdy nic ciekawego nie przychodzi do głowy, zostajemy przy butelce wina albo zestawie filiżanek i innych standardowych rzeczach. Nie ma co ulegać rutynie, zwłaszcza że parapetówek nie robi się codziennie! Lepszy będzie jakiś zaskakujący i oryginalny upominek. Co kupić na parapetówkę? Spieszymy z pomocą!

Naszym zdaniem prezent na parapetówkę powinien spełniać kilka podstawowych kryteriów. Po pierwsze musi być efektowny, żeby wyróżnił się wśród innych i zrobił wrażenie na Twoich bliskich. Po drugie musi mieć jakieś zastosowanie w mieszkaniu, choćby dekoracyjne. A po trzecie byłoby świetnie, gdyby prezent do nowego domu nawiązywał w jakiś sposób do mieszkańców – ich zainteresowań albo wspólnych przeżyć. Gdyby udało się to wszystko połączyć, powstałby idealny prezent na parapetówkę. Da się zrobić!

Praktyczny prezent do nowego mieszkania

Zawsze sprawdzi się upominek, który będzie przydatny na co dzień. Ale wcale nie chodzi o to, żeby podarować jakiś bezimienny zestaw sztućców albo coś w tym stylu. Raczej mamy na myśli personalizowane akcesoria, które nie tylko się przydadzą, ale również wniosą dużo kolorów i uśmiechu do codzienności. Jeśli zastanawiasz się, co kupić na parapetówkę, aby mieć pewność, że prezent będzie używany, proponujemy grawerowaną deskę do krojenia albo tacę śniadaniową. Tego typu upominki potrafią umilić dzień i obdarowani z pewnością będą z nich korzystać. Idąc tym tropem, od razu nasuwa się jeszcze jeden świetny pomysł na prezent na parapetówkę, czyli personalizowane kieliszki do wina lub szampana, a także szklanki do drinków. Do napojów ciepłych i bez procentów polecamy kubki, w tym specjalne kubki dla par. Na parapetówkę będą jak znalazł! A jeśli wśród mieszkańców jest jakiś mistrz grillowania, który każdą imprezę najchętniej robiłby na tarasie, profesjonalny zestaw do grilla albo poręczne nosidło na piwo z otwieraczem to upominki, które sprawdzą się doskonale.

Jaki prezent na parapetówkę? Wyjątkowy!

Teraz będzie mniej praktycznie, ale za to równie pięknie, a do tego zaskakująco. Korzystając z pomocy sklepu z personalizowanymi prezentami, możesz stworzyć wspaniały prezent na parapetówkę. Co powiesz na efektowny wydruk obramowany, np. z napisem HOME, który będzie stworzony z wybranych przez Ciebie zdjęć? Czy to nie brzmi jak idealny upominek? Taka ozdoba w nowym mieszkaniu będzie wyglądać znakomicie. Jeśli chodzi o zdjęcia, możesz je również zamienić w obraz na płótnie w dowolnym stylu. Fajna pamiątka, a przy okazji przykuwająca uwagę dekoracja do wnętrza. Wybierz coś niepowtarzalnego, a gwarantujemy, że Twoi bliscy będą zachwyceni!


Polecane artykuły