AKTUALNIE CZYTASZ

Prezent na parapetówkę – bądź oryginalny!...

Prezent na parapetówkę – bądź oryginalny!

prezent_na_parapetówke

Wybierasz się na parapetówkę do znajomych? Zapewne rozmyślasz nad tym, co im podarować. Jest oczywiście kilka opcji standard, dzięki którym problem rozwiąże się błyskawicznie, ale Ty chcesz się wyróżnić. Dlatego butelka alkoholu, zestaw sztućców albo jakiś zwykły zegarek ścienny nie wchodzą w grę. To oczywiście dobre podarunki, ale Twoi bliscy zasłużyli na coś bardziej oryginalnego. W tym artykule znajdziesz pomysły na wyjątkowy prezent na parapetówkę.

Impreza z okazji wprowadzenia się do nowego mieszkania to nie jest jakieś pierwsze lepsze przyjęcie. Gospodarze z pewnością przygotują się doskonale, będą działać na najwyższych obrotach, żeby zdążyć wszystko posprzątać, udekorować i przygotować przekąski. Wypada podarować im coś naprawdę fajnego, coś na dobry start. Może jakąś dekorację, a może jednak coś praktycznego, co posłuży przez wiele lat w nowym mieszkaniu. Opcji jest całkiem sporo, ale jedno warto pamiętać. Niech Twój prezent na parapetówkę będzie jedyny w swoim rodzaju. Wystarczy spersonalizować!

Zaskakujący prezent dla przyjaciół na parapetówkę

Jeżeli wybierasz się na imprezę do bliskich przyjaciół, chcesz podarować im coś niepowtarzalnego. Pomyśl więc o tych wszystkich zdjęciach z Waszych najlepszych spotkań i wyjazdów. Masz tego potężną ilość gigabajtów, dlatego zaczynaj przeglądanie. Później wystarczy skorzystać z pomocy sklepu z personalizowanymi prezentami, który zwykłe zdjęcie może zamienić w efektowny obraz na płótnie. Jeśli chodzi o styl, może to być szkic, pop-art, impresjonizm, graffiti i wiele innych. Taki prezent na parapetówkę dla pary z pewnością zrobi wrażenie. Zwłaszcza jeśli znajdziesz jakąś romantyczna foteczkę z Włoch albo coś takiego. Ale to nie koniec propozycji w zakresie dekoracji ściennych. Jeśli przyjaciele lubią kino, możesz zamówić personalizowany plakat filmowy, na którym będą Twoi bliscy. To znakomity prezent do nowego domu. A może inny rodzaj dekoracji bardziej by Ci pasował? Co powiesz na poduszkę dekoracyjną z nadrukiem albo haftowany koc? Wszystko oczywiście dopasowane idealnie do osób, którym zamierzasz wręczyć ten upominek. To sprawdzi się zawsze!

Prezent do nowego mieszkania – coś praktycznego

Być może wszelkie ozdoby wydają Ci się mało praktyczne i wolisz podarować coś, co przyda się szczęśliwym mieszkańcom na co dzień. Tylko że taki upominek może się okazać mało oryginalny. Nic się nie martw, jest złoty środek! Tym środkiem są personalizowane akcesoria kuchenne. Może to być np. deska do krojenia z osobistym grawerem, patera albo wałki do ciasta. To pewne pomysły na prezent do nowego mieszkania i gwarantujemy, że bliscy będą bardzo zadowoleni. Innym świetnym pomysłem są kieliszki do wina w zestawie z karafką. Oczywiście z odpowiednim grawerem. Jak widzisz jest wiele sposobów na to, by prezent na parapetówkę był naprawdę wyjątkowy. Wybierz coś, a potem baw się dobrze!


Polecane artykuły