AKTUALNIE CZYTASZ

Co kupić na rocznicę ślubu? Pomysły na prezent dla...

Co kupić na rocznicę ślubu? Pomysły na prezent dla męża

prezent_dla_meza_na_rocznice_slubu

Przyjęło się, że to kobiety najbardziej chcą obchodzić rocznice ślubu, a Ci okropni mężowie ciągle zapominają o tej bardzo ważnej dacie. Czas zostawić te wszystkie nieprawdziwe stereotypy daleko za sobą i na następną rocznicę przygotować ukochanemu coś wyjątkowego. Zastanawiasz się nad tym, co kupić na rocznicę ślubu, ale nic oryginalnego nie przychodzi Ci do głowy? Nic się nie martw, pomożemy! W tym artykule znajdziesz pomysły i inspiracje na świetny prezent dla męża.

Z mężami czasem tak bywa, że jak pojawia się temat prezentów, to nagle okazuje się, że on już wszystko ma, a jeśli coś Ci podpowie, to przeważnie są to maksymalnie praktyczne rzeczy. Nie ma w tym nic złego, ale Ty chcesz podarować mu coś niepowtarzalnego, coś, co zostanie na dłużej w jego pamięci. W końcu to Twój książę z bajki! Dziś mamy dla Ciebie dwa interesujące rozwiązania, aby prezent dla męża na rocznicę ślubu był doskonały. Wszystko zależy od tego, czy wolisz podarować jakąś ekstra rzecz, czy może raczej chcesz postawić na doświadczenia.

Personalizowany prezent na rocznicę

Jeśli zależy Ci na tym, by Twój prezent z okazji rocznicy został z małżonkiem na dłużej i miał do tego jakieś praktyczne zastosowanie, polecamy personalizowane upominki. Dzięki osobistemu charakterowi nawet najprostszy przedmiot może stać się czymś wyjątkowym. Na przykład grawerowany portfel, który posłuży wiele lat. Dodatkowo możesz na eleganckim pudełku umieścić dedykację, co uczyni ten podarunek jeszcze bardziej osobistym. Innym pomysłem na to, co kupić na rocznicę ślubu jest grawerowane szkło – kieliszki do wina, szklanki do whisky i innych alkoholi. Te personalizowane drobiazgi sprawią, że ulubiony trunek będzie smakował jeszcze lepiej. A może bardziej interesują Cię niekoniecznie praktyczne, ale za to piękne upominki? W takim razie polecamy obrazy na płótnie albo chmury słów, które w pełni personalizujesz pod kątem zainteresowań albo charakteru męża. Taki prezent dla niego na sto procent zrobi wrażenie i zostanie pamiątką na dłużej.

Niezapomniany prezent dla męża

Chcesz przede wszystkim trafić w zainteresowania ukochanego? W takim wypadku warto pomyśleć o jakimś fajnym wyjściu. Pierwszy pomysł z brzegu to koncert ulubionej kapeli albo bilet do teatru (oczywiście dwa bilety, w końcu to rocznica!). Możesz też zarezerwować stolik w jakiejś prestiżowej restauracji. Nie wahaj się jednak zaszaleć! Twój ukochany zawsze marzył o tym, żeby zostać kowbojem? Kocha westerny? Zabierz go na lekcję jazdy konnej. To będzie idealny prezent dla niego. A może uwielbia samochody i oddałby wszystko za wzięcie udziału w rajdzie? Kup mu bilet na jazdę po profesjonalnym torze, a takiej przygody nigdy nie zapomni. A jeśli oboje jesteście miłośnikami mocnych wrażeń i dużej dawki adrenaliny, skoczcie ze spadochronem. To dopiero będzie rocznica!


Polecane artykuły