AKTUALNIE CZYTASZ

Rocznica ślubu – piękny prezent dla żony

Rocznica ślubu – piękny prezent dla żony

prezent_dla_zony_na_rocznice_slubu

Każdy szczęśliwy małżonek przynajmniej raz w życiu musiał zmierzyć się z problemem pt. “Nie wiem, co kupić na rocznicę”. Nie trzeba mieć z tego powodu wyrzutów sumienia, w końcu tych okazji jest tyle, że nawet najbardziej pomysłowa głowa nie wyrabia. Jeśli myślisz, że już wszystko stracone i w żaden sposób się nie da tego odratować, spieszymy z pomocą! Mamy dla Ciebie kilka pomysłów, dzięki którym na tę rocznicę przygotujesz naprawdę wspaniały prezent dla żony. Do dzieła!

Niezależnie od tego, czy świętujecie pierwszą, czy dziesiątą rocznicę ślubu, musicie zadbać o to, żeby było wyjątkowo. Przecież to święto Waszej miłości i nie ma nic ważniejszego. Twoja ukochana z pewnością nie może się doczekać tego dnia i coś nam podpowiada, że liczy na wyjątkowy upominek. Dlatego już od dłuższego czasu kombinujesz, ale żaden zabójczy pomysł nie chce wpaść do głowy. Nie trać ducha walki i spróbuj do tematu podejść w troszkę inny sposób. Może sam zrobisz unikatowy prezent na rocznicę ślubu dla żony?

Co na rocznicę ślubu? DIY!

Samodzielne stworzenie upominku zapewnia obdarowanej osobie podwójną radość. Po pierwsze ze względu na sam prezent i jego zastosowanie, ale to, co chyba cieszy najbardziej, to zaangażowanie i praca, które wkłada się w przygotowanie. Dlatego pomyśl o tym, by na tę rocznicę zrobić unikatowy prezent dla żony. Jeśli ukochana lubi fajne akcesoria do mieszkania, możesz podarować jej własnoręcznie zrobione lampki dekoracyjne cotton ball. Taki delikatny i piękny element dekoracyjny na pewno spodoba się Twojej małżonce. Możesz również zdecydować się na bardziej praktyczny prezent na rocznicę, jak np. kosmetyki domowej roboty. Nie jest to jakaś arcytrudna sztuka, z powodzeniem przygotujesz np. balsam do ciała albo perfumy. Coś nam podpowiada, że ukochana będzie pod wrażeniem!

Prezent na rocznicę ślubu – postaw na personalizację

Być może masz wątpliwości co do samodzielnego stworzenia upominku. Nie szkodzi, są inne sposoby na to, by prezent na rocznicę ślubu dla żony był niepowtarzalny. Wystarczy zgłosić się do sklepu z personalizowanymi prezentami. W ten sposób nawet najzwyklejszy przedmiot można zamienić w cudowny podarunek, specjalnie przygotowany na tę okazję. Możesz wybrać np. piękne kieliszki do wina, na których znajdą się Wasze imiona oraz data ślubu. Taki podarunek przyda się od razu i wielokrotnie w przyszłości. Oryginalnym i fajnym pomysłem jest także koszulka z nadrukiem, pasująca do zainteresowań i charakteru Twojej ukochanej. Możesz postawić na poczucie humoru, zabawny podarunek sprawdzi się zawsze. A jeśli wolisz coś bardziej romantycznego, wybierz obraz na płótnie albo chmurę słów, na której wybrane przez Ciebie słowa zostaną ułożone w kształt serca. To nie może się nie spodobać! Bogatszy o nowe inspiracje, przygotuj najpiękniejszy prezent dla żony.


Polecane artykuły