AKTUALNIE CZYTASZ

Piękny prezent dla nowożeńców – zaskocz blis...

Piękny prezent dla nowożeńców – zaskocz bliskich!

Już jej niosą suknię z welonem, w końcu ten Pan i Pani są w sobie zakochani, będzie głośno, będzie radośnie, dla tego weseliska będzie ziemi mało, a potem wszyscy jednogłośnie powiedzą, że cholera, fajne wesele. Tak w dużym skrócie prezentuje się scenariusz zbliżającego się wydarzenia. Ale zanim zaczniesz powtarzać sobie wszystkie najlepsze ruchy, którymi podbijesz parkiet, trzeba jeszcze przygotować prezent dla młodej pary. O nic się nie martw, mamy dla Ciebie garść inspiracji, dzięki którym to zadanie będzie o wiele łatwiejsze. Przeczytaj nasz artykuł i przygotuj piękny prezent dla nowożeńców.

Grunt to podarować coś oryginalnego! W końcu prezenty na ślub często bywają powtarzalne, czasem to już nie wiadomo w ogóle, od kogo jest kolejna pościel albo żelazko. Nie ma w tym nic złego, ale to nie dla Ciebie. Ty przede wszystkim chcesz, aby Twój prezent dla nowożeńców się wyróżnił i zrobił na nich duże wrażenie. Pochwalamy takie podejście! Dlatego mamy kilka propozycji, które mogą Ci pomóc. Przede wszystkim pomyśl o samodzielnym stworzeniu podarunku.

Prezent na ślub – zrób to sam

Własnoręczne stworzenie upominku ślubnego wcale nie jest takie trudne, jak mogłoby się wydawać. Zwłaszcza gdy ma się dobry pomysł! Takim pomysłem może być np. specjalny zestaw niezbędnych drobiazgów, dobrany specjalnie dla konkretnej pary z okazji ślubu. Najpierw musisz wykonać ozdobne pudełko albo zestaw słoiczków, a potem wypełnić je najróżniejszymi rzeczami. Świetne będą zdrapki albo kupony Lotto, cukierki i inne małe słodkości, małe buteleczki z alkoholem, grosiki na szczęście, a także różnego typu karty podarunkowe, np. do kina. Musisz przyznać, że to wyjątkowy pomysł na prezent dla nowożeńców! Państwo młodzi z pewnością ucieszą się również z własnoręcznie zrobionych ozdób do ich wspólnego mieszkania. Prostym i efektownym rozwiązaniem są litery lub inne wzory ze styropianu. Może inicjały, a może data ślubu, a może jeszcze coś innego? Pomaluj, wytnij i gotowe! To znakomity prezent dla pary młodej. A jeśli nie chcesz przygotowywać upominku samodzielnie, możesz po prostu kupić niezwykły, personalizowany prezent na ślub.

Personalizowany prezent dla nowożeńców

Z pewnością poszukujesz czegoś romantycznego? Może czegoś, co przyda się przyszłym małżonkom podczas kolacji przy świecach, tylko we dwoje. Mamy pewien pomysł! Co powiesz na karafkę oraz kieliszki do wina? Ale nie takie zwykłe, tylko grawerowane, z imionami i datą ślubu. To będzie idealny prezent dla nowożeńców! Jeśli posiadasz piękne fotografie zakochanych, profesjonalny sklep z personalizowanymi prezentami może stworzyć ze zdjęcia niezwykły obraz na płótnie, który z pewnością zachwyci parę młodą. Podobnych propozycji jest dużo więcej. Twój upominek będzie wspaniały!


Polecane artykuły