AKTUALNIE CZYTASZ

Prezent dla pary młodej – wyjątkowe pomysły...

Prezent dla pary młodej – wyjątkowe pomysły

prezent dla pary młodej

Zbliża się wesele w rodzinie albo wśród znajomych, już nie możesz doczekać się tego dnia i świetnej zabawy, ale najpierw musisz jeszcze poradzić sobie z pewnym ważnym zadaniem. Chodzi oczywiście o wybranie pięknego upominku, który zrobi wrażenie na nowożeńcach. Jeśli myślisz, że trzeba będzie znów kupić coś ze stałej listy, jak np. blender albo zestaw pościeli, to pora wyprowadzić Cię z błędu. Warto się wyróżnić i podarować coś, co zostanie zapamiętane. Dziś przygotowaliśmy oryginalne pomysły na prezent dla pary młodej. 

W tym całym szaleństwie podarunkowym bardzo łatwo o to, żeby Twój upominek zaginął albo – to pewnie jeszcze gorszy scenariusz – powtórzył się. Dlatego trzeba zacząć działać wcześniej i wykombinować coś absolutnie wyjątkowego. Być może potrzebujesz odrobiny inspiracji, dlatego mamy kilka sugestii, jeśli chodzi o prezent ślubny. Naszym zdaniem nie trzeba nawet niczego kupować. Wystarczą chęci i trochę pracy, i można stworzyć najpiękniejszy prezent dla pary młodej.

DIY – pomysł na prezent ślubny

W przypadku samodzielnie przygotowywanych prezentów już na wstępie trzeba zaznaczyć, że niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, masz gwarancję niepowtarzalności. Dodatkowo sam fakt, że tak się postarałeś sprawi dużą radość obdarowanym. Jeśli zbliża się wesele Twoich bliskich przyjaciół, możesz przygotować specjalną ramkę na zdjęcia albo własnoręcznie ozdobiony album. Z pewnością nie brakuje Ci świetnych fotografii przyszłych państwa młodych. Koniecznie napisz coś od siebie, najlepiej przy każdym zdjęciu. Coś takiego zrobi wrażenie na młodych i zostanie świetną pamiątką na lata. Możesz też pomyśleć o innych dekoracjach do mieszkania. Może przerobisz kilka słoików i stworzysz z nich zestaw pojemników na różne drobiazgi? To będzie przydatny i efektowny prezent na ślub. A może coś do kuchni? Na przykład ozdobione przez Ciebie kubki? To również fajny prezent dla pary młodej, który zostanie z nimi na wiele lat. 

Personalizowany prezent ślubny

Jeśli jednak wolisz coś kupić, to wcale nie znaczy, że nie może być oryginalnie. Co powiesz na personalizowany upominek? Dzięki temu nawet praktyczny przedmiot codziennego użytku może stać się wspaniałym podarunkiem. Na przykład drewniana deska do krojenia z grawerem – imionami i datą ślubu. Czy to nie brzmi jak świetny prezent dla pary młodej? A do tego zestaw z karafką i kieliszkami do wina – oczywiście personalizowany! Pomysł z dekoracjami do mieszkania wydaje Ci się najlepszy? W takim razie wybierz poduszkę dekoracyjną z haftem albo obraz ze zdjęcia. To niezwykle oryginalny pomysł na prezent ślubny. Na pewno będzie trafiony!


Polecane artykuły