AKTUALNIE CZYTASZ

Praktyczny czy romantyczny? Znajdź idealny prezent...

Praktyczny czy romantyczny? Znajdź idealny prezent na Dzień Mężczyzn!

prezent_na_dzien_mezczyzn

Z pewnością wiele Pań miało kiedyś ten sam kłopot, jeśli chodzi o wybór prezentu dla swojej drugiej połówki. Otóż mówi się, że mężczyźni wolą praktyczne upominki, no bo po co im jakieś świeczki zapachowe, misie albo ozdoby do mieszkania. Z drugiej jednak strony, śrubokręt, patelnia albo nowa słuchawka prysznicowa to też raczej średnie prezenty. Przydatne? Owszem, ale czujesz, że to musi być coś więcej. Czy da się znaleźć jakiś złoty środek? Na pewno! W tym artykule prezentujemy pomysły na fajny i przydatny prezent na Dzień Mężczyzn.

Sprawa wygląda następująco. 10 marca Panowie obchodzą swoje święto, zostało niewiele czasu, a Ty jesteś bez pomysłu i nawet jak coś przyjdzie do głowy, zaraz wydaje Ci się, że to jednak nie to. Wątpliwości dotyczą głównie podstawowej kwestii – wybrać coś praktycznego, czy może bardziej symbolicznego z romantyczną nutą. Naszym zdaniem nie ma co wybierać. Jak się okazuje, świetny prezent dla mężczyzny może być i taki, i taki. Wystarczy tylko odrobina zaangażowania.

Prezent na Dzień Mężczyzn – zrób to sama

Myślisz, że samodzielne stworzenie prezentu dla faceta to jakieś niezwykle trudne zadanie, które Cię przerośnie? Nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz. Własnoręcznie przygotowany upominek już za samo Twoje zaangażowanie będzie doceniony. Dodatkowo możesz osiągnąć równowagę między praktycznym i romantycznym. Na przykład ze sklejki i farby tablicowej możesz stworzyć efektowną tablicę o dowolnym kształcie. Można na niej zapisywać czułe wyznania, ale też listę zakupów i inne sprawy. To idealny prezent dla męża, narzeczonego albo chłopaka. A może kosmetyki? Bez większych problemów będziesz mogła przygotować krem do golenia domowej roboty. Możesz sama wybrać zapachy, które lubi ukochany albo takie, które lubisz Ty. Tak nawet lepiej! Można jeszcze prościej. Kupujesz zwykły biały kubek, permanentny marker, piszesz albo rysujesz jakąś super ozdobę, a potem wkładasz do piekarnika. Efektowny i praktyczny prezent dla faceta gotowy. Gwarantujemy, że upominek DIY zrobi na nim wrażenie.

Personalizowany prezent dla niego

Jeśli jednak nie czujesz się na siłach, by zrobić coś własnoręcznie, możesz zostawić to specjalistom ze sklepu z personalizowanymi prezentami. Dzięki temu również stworzysz wyjątkowy prezent na Dzień Mężczyzn i uda Ci się pogodzić praktyczne zastosowanie z romantycznym charakterem. Co powiesz na skórzany portfel z osobistym grawerem albo zestaw z portfelem i innymi eleganckimi gadżetami? To powinno mu się spodobać. A może coś jeszcze bardziej praktycznego, jak deska do krojenia z jakimś unikatowym wzorem lub personalizowana szklanka do whisky? Wszystko brzmi dobrze i masz pewność, że będzie to naprawdę oryginalny prezent dla mężczyzny.


Polecane artykuły