AKTUALNIE CZYTASZ

Prezent na urodziny dla niego – grunt to pom...

Prezent na urodziny dla niego – grunt to pomysłowość!

prezent_na_urodziny_dla_niego

Szukasz upominku, który zaskoczy Twojego faceta? Chcesz, by te urodziny szczególnie zapadły mu w pamięć? Trzeba będzie trochę pokombinować! Nic się nie bój, to wcale nie będzie trudne zadanie, zwłaszcza że nie zostawimy Cię z tym samej. Dziś przygotowaliśmy parę sposobów na to, by Twój prezent na urodziny dla niego był piękny i niepowtarzalny.

Myślisz o tym, jaki urodzinowy prezent dla faceta będzie najlepszy? Z pewnością już przyszły Ci do głowy najróżniejsze praktyczne upominki, bo w końcu oni podobno takie wolą. Z jednej strony wydaje się to sensowne, ale czy np. zestaw narzędzi albo nowa klawiatura do komputera jest tym wyjątkowym podarunkiem, którego poszukujesz? Dlatego rozmyślasz dalej. Perfumy były na święta, zegarek w tamtym roku, a książki już tyle razy, że ciężko policzyć. To jednak wcale nie znaczy, że wszystkie opcje się już skończyły. Co to to nie! Najważniejsze są szczere chęci i zaangażowanie, a tego przecież Ci nie brakuje. Może w takim razie sama byś zrobiła jakiś prezent urodzinowy dla niego?

Personalizowany prezent dla faceta i upominki DIY

Jeśli wydaje Ci się, że samodzielne stworzony prezent dla chłopaka albo męża nie zrobi na nim wrażenia, to koniecznie musimy wyprowadzić Cię z błędu. Otóż, kochana, już sam fakt, że poświęciłaś czas i postarałaś się zrobić coś wyjątkowego będzie czymś, co go ucieszy. A jak zobaczy ten urodzinowy prezent, to już w ogóle nie będzie wiedział, co powiedzieć. Teraz pojawia się pytanie, co takiego możesz stworzyć. Na dobry początek możemy polecić przygotowanie domowej roboty kosmetyków. No, wiadomo że facet nie używa ich za dużo, ale krem do golenia sprawdzi się świetnie. A jeśli masz w domu drwala, co się boi golenia jak diabeł święconej wody, zrób perfumy. Przygotowana przez Ciebie kompozycja zapachowa to wspaniały prezent dla niego. Równie dobrze możesz przygotować jakieś ozdobne pudełeczko na zegarek, słuchawki czy inne drobiazgi albo np. skarbonkę ze słoika, w której ukochany będzie mógł odkładać na jakieś małe przyjemności. Jeśli jednak sama nie czujesz się na siłach, by stworzyć prezent dla ukochanego, skorzystaj z pomocy sklepu z personalizowanymi prezentami. Kufel albo szklanka do whisky z grawerem, obramowana okładka gazety z Twoim partnerem w roli głównej, personalizowany portfel albo kalendarz to tylko niektóre z możliwości.

Prezent dla niego – postaw na doświadczenia

Jest jeszcze jeden sprawdzony sposób na doskonały prezent urodzinowy. Tym sposobem jest wyjście w miasto. Tutaj masz pełne pole do popisu, bo przecież kto zna zainteresowania Twojego ukochanego lepiej niż Ty. Przemyśl sprawę na spokojnie. Może bilet na mecz albo do kina? Dla spragnionych adrenaliny polecamy quady, przejażdżkę monster truckiem albo przynajmniej gokarty. A może pójdziecie do escape roomu lub na laser tag? Z kolei dla tych, którzy gustują w spokojniejszej, ale nie mniej emocjonującej rozrywce, idealny będzie teatr. Jak widzisz, sposobów na idealny prezent dla niego jest całe mnóstwo. Powodzenia!


Polecane artykuły