AKTUALNIE CZYTASZ

Prezent na Dzień Babci – co mogą jej podarow...

Prezent na Dzień Babci – co mogą jej podarować dorosłe wnuki?

podarunek-swieto-seniorka

Nawet jeśli jako dzieci spędzaliśmy dużo czasu z babcią, w dorosłym życiu zwykle brakuje nam czasu na częste odwiedziny u niej. Istnieje jednak kilka okazji w roku, których po prostu nie można przegapić! Jednym z takich momentów z pewnością jest jej święto – Dzień Babci. Zobacz, co możesz podarować seniorce, by pokazać, że darzysz ją ogromnym uczuciem!

Sentymentalnie, ale z pomysłem!

Dużą popularnością w roli prezentów na Dzień Babci z pewnością cieszą się fotoksiążki czy przygotowywane na zamówienie kalendarze ze zdjęciami. To z pewnością piękny prezent, jednak większość wnuków już kiedyś wpadła na ten pomysł. Jednak ile osób pomyślało o zdobionym drzewie genealogicznym? Taki podarunek można zamówić w klasycznej formie obrazu lub tej nieco bardziej oryginalnej, np. jako nadruk na starannie wykonanej tacy śniadaniowej. Taki prezent na pewno uprzyjemni seniorce posiłki.

Przyjemności smakosza

Twoja babcia słynie z wyśmienitej kuchni, a na samą myśl o jej smakołykach słyszysz burczenie w brzuchu? Nawet jeżeli uwielbia gotować, z pewnością czasem chciałaby, aby ktoś inny przyrządził coś pysznego dla niej. Doskonałym pomysłem będzie przygotowanie posiłku samodzielnie i ugoszczenie seniorki, jednak dobrym sposobem na uczczenie tego wyjątkowego dnia będzie również podarowanie jej vouchera do restauracji. A może bardziej do gustu przypadnie jej degustacja win lub czekolady? Zastanów się, co mogłoby się jej spodobać i podaruj jej tę przyjemność w dniu jej święta!

Babcine specjały

Jako dzieci zwykle zajadamy się babcinymi ciastami i pierogami, ale gdy już nieco podrośniemy, chętnie skosztujemy też pysznej, domowej nalewki. Twoja babcia jest w tym prawdziwą mistrzynią? Grawerowana karafka i zdobione kieliszki do zestawu z pewnością tylko dodadzą klasy jej dziełom. Być może użyje ich na rodzinnym spotkaniu, a może będzie chciała pochwalić się koleżankom przy wspólnym spotkaniu? Ważne, że na pewno skorzysta z podarunku. Z pewnością będzie zachwycona!

Relaks nie tylko w miękkim fotelu

Chwila odpoczynku w domowym zaciszu to coś, czego czasem potrzebuje każdy z nas, w tym z pewnością również Twoja babcia. Jednak w tym szczególnym dniu możesz podarować jej coś ekstra. Kanapę czy fotel ma na co dzień, ale profesjonalny masaż w salonie raczej nie przytrafia jej się często. W oprawie z aromatycznych olejków i relaksującej muzyki z pewnością cudownie się odpręży.

Gwiazdka z nieba

Ach śpij, kochanie. Jeśli gwiazdkę z nieba chcesz, dostaniesz… Tak właśnie w dzieciństwie śpiewała Ci babcia? Może teraz, po latach, to Ty podarujesz jej gwiazdkę z nieba? Istnieje taka możliwość! Możesz nazwać jedną z gwiazd jej imieniem, co zostanie udokumentowane w rejestrze Sky Star Registry, po czym wręczyć jej specjalny certyfikat. Teraz za każdym razem, kiedy będzie patrzeć w niebo, zobaczy na nim swoją gwiazdę, podarowaną jej przez ukochaną osobę.

Prezent na Dzień Babci powinien wyrażać wdzięczność oraz pokazywać, że dbasz o jej potrzeby. Jeśli wybierzesz coś z powyższej listy, z pewnością uda Ci się dostarczyć jej mnóstwo radości.


Polecane artykuły