AKTUALNIE CZYTASZ

Prezent na Dzień Kobiet – tym razem ją zasko...

Prezent na Dzień Kobiet – tym razem ją zaskocz!

prezent_na_dzien_kobiet

Gdy zbliża się marzec, część mężczyzn – a może i większość – odczuwa lekki niepokój. Z jednej strony wszystko fajnie, bo przecież chodzi o to, żeby damy były szczęśliwe, ale z drugiej, jak tego dokonać? Panowie, spokojnie. Zanim zaczniecie zastanawiać się nad romantyczną wycieczką do Wenecji albo biżuterią z co najmniej trzema zerami na metce, przeczytajcie ten artykuł. Tutaj znajdziecie pomysły na oryginalny prezent na Dzień Kobiet.

To oczywiste, że chcesz na każdym kroku rozpieszczać swoją ukochaną. Dlatego już zaczynasz rozmyślać nad tym, jaki prezent na Dzień Kobiet wybrać w tym roku. Masz parę najważniejszych kryteriów, ale przede wszystkim chcesz, żeby upominek był oryginalny i zaskakujący. Zwłaszcza jeśli jesteście ze sobą długo i czasem ciężko wpaść na coś naprawdę niezwykłego. Jesteśmy jednak pewni, że wszystkie możliwości nie zostały jeszcze wykorzystane i w tym roku uda Ci się znaleźć idealny prezent dla niej. A jeśli nie znaleźć, to zrobić! Samodzielnie wykonany upominek to gwarancja sukcesu. Tylko co tu można wykonać?

Wyjątkowy prezent dla niej

Nie musisz wcale mieć ponadprzeciętnych zdolności, znać się na ciesielce albo modelarstwie, żeby stworzyć świetny prezent na Dzień Kobiet. Wystarczy tylko fajny pomysł i odrobina zaangażowania, a Twoja ukochana będzie zachwycona. Potrzebujesz przykładów? Co powiesz np. na pudełeczko na biżuterię ozdobione ulubionymi zdjęciami albo rysunkami związanymi z zainteresowaniami Twojej wybranki? A może po prostu stworzysz album na zdjęcia, w którym umieścisz Wasze najpiękniejsze wspomnienia? Do tego możesz dodać różne pamiątki z zagranicznych wyjazdów i już masz świetny prezent dla niej. Nie wspominając nawet o takich rzeczach jak własnoręczne ozdobienie kubka albo innych naczyń. To tylko przykłady, jak się zastanowisz, wpadniesz na jeszcze więcej znakomitych pomysłów.

Personalizowany prezent na Dzień Kobiet

Jeśli upominek DIY nie wydaje Ci się najlepszym pomysłem, może skusisz się na wyjątkowy, personalizowany prezent dla dziewczyny lub żony. Wtedy zadania zostaną podzielone między Ciebie, a profesjonalny sklep, który zajmie się tym, by Twój podarunek zrobił na niej ogromne wrażenie. Ty musisz tylko zdecydować się na któryś z pomysłów i podesłać materiały. A jakie są pomysły? Na przykład obraz na płótnie, który powstanie z jej lub Waszej fotografii albo zestaw z grawerowaną karafką i kieliszkami do wina. A może lepsza będzie personalizowana mapa podróży albo kubek termiczny z grawerem? Na pewno znajdziesz coś odpowiedniego, aby w tym roku prezent na Dzień Kobiet był naprawdę zaskakujący.


Polecane artykuły