AKTUALNIE CZYTASZ

Piękny prezent na walentynki – niezwykłe pro...

Piękny prezent na walentynki – niezwykłe propozycje

prezent_na_walentynki

I found a love for me – tym wersem już niedługo powita nas każda stacja radiowa. Na ulicach pojawią się stoiska z kwiatami, wszędzie będzie widać jakieś serduszka, a kina i restauracje będą miały utarg jak marzenie. Walentynki tuż-tuż i z pewnością planujesz coś specjalnego. A czy masz już jakiś upominek? Jeśli nie, w tym artykule znajdziesz kilka pomysłów na piękny prezent na walentynki.

Plan działania już jest przygotowany, wieczór walentynkowy zapowiada się magicznie, ale jeden szczegół ciągle nie pozwala spokojnie cieszyć się nadchodzącym świętem. Nie masz jeszcze żadnego wyjątkowego upominku, a czasu zostało niewiele. Spokojnie, zdążysz! Wystarczy tylko dobry pomysł, odrobina kreatywności i pracy. Bo doskonały prezent na walentynki można zrobić samodzielnie albo z pomocą profesjonalnego sklepu z personalizowanymi podarunkami. Najlepiej byłoby, gdyby jeszcze upominek był dopasowany do zainteresowań ukochanej osoby. Wszystko da się zrobić. Mamy świetne propozycje zarówno dla niej, jak i dla niego.

Prezent na walentynki dla niej – personalizowane skarby

Jeśli chcesz trochę popracować, polecamy upominek DIY. Zaangażowanie z pewnością zostanie docenione i taki prezent na walentynki dla dziewczyny będzie absolutnie wyjątkowy. Co możesz zrobić? Na przykład ozdobną szkatułkę na biżuterię, ramkę na zdjęcie albo piękne świeczki zapachowe w sam raz na walentynkowy wieczór. Możesz również samodzielnie ozdobić kubek albo inne naczynia w taki sposób, aby nawiązać do zainteresowań ukochanej. Możesz skorzystać też z usług sklepu z personalizowanymi prezentami. Z taką pomocą stworzysz np. imienne kieliszki do wina, poduszki z efektownym nadrukiem, obrazy ze zdjęć albo obramowane okładki gazet z Twoją ukochaną w roli głównej. Gwarantujemy, że to zrobi wrażenie!

Prezent na walentynki dla niego – wyjątkowe pomysły

Czy da się stworzyć samodzielnie jakiś prezent dla faceta? Oczywiście, że tak! Wcale nie trzeba mieć niezwykłych zdolności, wystarczy tylko chcieć. Możesz np. zrobić brelok do kluczy, który w jakiś sposób będzie nawiązywał do jego zainteresowań albo elegancką bransoletkę. Możesz też pięknie ozdobić album na zdjęcia i umieścić w nim najbardziej wyjątkowe wspólne fotografie. A jeśli nie chcesz działać sama, zostaw to fachowcom ze sklepu z personalizowanymi gadżetami. Imienny kufel do piwa, portfel z grawerem albo mapa zdrapka to tylko niektóre pomysły na świetny, personalizowany prezent na walentynki dla niego. Z pewnością będzie bardzo zadowolony!


Polecane artykuły