AKTUALNIE CZYTASZ

Prezent na walentynki dla niego – postaw na ...

Prezent na walentynki dla niego – postaw na oryginalność!

prezent_dla_niego_walentynki

Kto powiedział, że mężczyźni nie są romantyczni? W niejednym twardzielu siedzi dusza poety, tylko często bardzo dobrze się ukrywa. Dlatego znalezienie walentynkowego upominku dla Twojego partnera musi się stać zadaniem absolutnie priorytetowym. Święto wszystkich zakochanych zbliża się wielkimi krokami i rozmyślasz, co tym razem mu podarować. Sprawdź nasze podpowiedzi i znajdź idealny prezent na walentynki dla niego!

W poszukiwaniu pomysłu na oryginalny walentynkowy prezent dla chłopaka przejrzałaś już mnóstwo sklepów, obejrzałaś zegarki, krawaty, a nawet koszule, sprawdziłaś najróżniejsze perfumy, książki i płyty. Niby coś wypatrzyłaś, ale w dalszym ciągu nie jesteś pewna. Chcesz, aby było wyjątkowo, dlatego nadal rozglądasz się za możliwościami. Czy myślałaś o tym, żeby spróbować zrobić coś samemu albo z drobną pomocą sklepu z personalizowanymi prezentami? W ten sposób osiągasz swój cel – Twój prezent na walentynki dla faceta jest jedyny w swoim rodzaju. Wystarczy trochę kreatywności, a tej przecież Ci nie brakuje!

DIY – sposób na wyjątkowy prezent dla mężczyzny

Weź sprawy w swoje ręce i samodzielnie stwórz jakiś uroczy podarunek. Zapewniamy, że wysiłek się opłaci, a Twój ukochany na milion procent doceni starania i będzie wzruszony. Co możesz zrobić? Pierwszy przykład z brzegu – ozdobne pudełeczko na różne drobiazgi – zegarek, spinki do mankietów, słuchawki i inne rzeczy, które nigdy nie mają stałego miejsca. Możesz też ze słoika i farb akrylowych zrobić skarbonkę, którą polecamy ozdobić jakimś motywem związanym z zainteresowaniami chłopaka – np. logo ulubionego klubu piłkarskiego albo zespołu muzycznego. Niech odkłada na drobne przyjemności! Świetnym sposobem na prezent dla niego jest również własnoręcznie ozdobiony kubek – wystarczy marker permanentny, piekarnik, no i oczywiście kubek, najlepiej biały oraz Twój genialny pomysł. Do tego dodaj kartkę z życzeniami, na której odbij swoje piękne usteczka. I gotowe!

Niepowtarzalny prezent dla faceta – personalizowane skarby

Równie dobrym pomysłem, jak stworzenie upominku samodzielnie, będzie skorzystanie z pomocy sklepu, który umożliwia personalizację podarunku. W ten sposób wachlarz możliwości znacznie się powiększa. Możesz zamówić elegancką szklankę do whisky z imieniem ukochanego albo unikatowy kufel do piwa. Świetnym rozwiązaniem są też portfele z grawerem albo zabawne akcesoria kuchenne. A jeśli chcesz go całkowicie zaskoczyć, możesz zdecydować się na obramowaną okładkę gazety, której bohaterem będzie Twój ukochany. Wśród tylu świetnych propozycji z pewnością znajdziesz ten najlepszy prezent na walentynki dla chłopaka, męża lub narzeczonego. Do dzieła!


Polecane artykuły