AKTUALNIE CZYTASZ

Prezenty na święta, którymi zrobisz wrażenie na mę...

Prezenty na święta, którymi zrobisz wrażenie na mężu!

boze-narodzenie-prezent

Może słyszałaś kiedyś takie stwierdzenie – lub sama tak uważasz – że mężczyźni są dosyć prości. A potem zbliżają się święta i wiedziona tym przekonaniem myślisz: no przecież nie kupię mu kolejnych perfum, kremu po goleniu czy skarpetek! Chociaż po chwili zastanowienia stwierdzasz, że i taki prezent byłby dla niego zadowalający. Ty jednak chcesz się bardziej postarać. Chcesz go mile zaskoczyć. Jak to zrobić?

Twój mąż to nie jeden z wielu mężczyzn

To prawda, że z reguły mężczyznę jest dużo łatwiej zadowolić prezentem niż kobietę. Większość panów lubi praktyczne prezenty, których można używać na co dzień i które służą czemuś konkretnemu. Nie kupuj perfum, jeśli nie zużył jeszcze tych, które dałaś mu rok temu, bo właściwie korzysta z nich skromnie i tylko dlatego, że wie, że Ciebie to ucieszy. Oczywiście są mężczyźni, którzy zużywają je bardzo szybko – jak sama widzisz, wiele zależy od temperamentu Twojego męża. Nie wmawiaj sobie, że to typowy mężczyzna, bo wówczas bardzo ciężko będzie Ci znaleźć trafiony prezent. Pomyśl o tym, jakim jest człowiekiem. Co go interesuje? Jaki ma gust? Czego potrzebuje? O czym Ci wspominał, że chciałby mieć? Możesz go o to delikatnie podpytać. Daj sobie czas na przemyślenia i nie kupuj prezentu na ostatnią chwilę ani pod wpływem emocji. Zdecyduj, ile pieniędzy chcesz lub możesz przeznaczyć. To sprawi, że nie wydasz gotówki na drogi podarunek w pierwszym lepszym miejscu. Zanim wybierzesz się na zakupy świąteczne lub zaczniesz w tym celu przeglądać internet, wiedz czego dokładnie szukasz. Zawsze zestawiaj cenę z jakością.

Co kupić mężowi na Święta Bożego Narodzenia?

Może Twój mąż lubi mieć wysokojakościowe i trwałe przedmioty? Wówczas elegancki, skórzany portfel lub wieczne pióro z grawerem, mogą być dobrym wyborem. Oczywiście, o ile lubi pisać piórem, a portfel nie był ostatnim prezentem na inną okazję. Dużo podróżujecie, a może jego praca wymaga częstych delegacji? W takim przypadku pomyśl o walizce, poduszce podróżnej lub okularach przeciwsłonecznych. Często chodzi w garniturach? Możesz zakupić spinki do mankietów, muchę, krawat lub skórzany pasek do spodni. Czas najwyższy wspomnieć o jeszcze jednej ważnej sprawie. Niektórzy mężczyźni to gadżeciarze. Jeśli Twój mąż to właśnie taka osoba, to najpewniej ucieszy się z imponującego zegarka, nieprzeciętnej golarki, nowych słuchawek, torby na laptopa lub dokumenty, scyzoryka czy piersiówki. W tym punkcie duże znaczenie ma to, czym się interesuje. Inne gadżety ucieszą miłośnika fotografii, a inne fana nowych technologii czy sportowca.  Mężczyźni, którzy są bardzo aktywni i lubią adrenalinę, mogą marzyć o locie w tunelu aerodynamicznym, skoku na bungee, skoku ze spadochronem, poprowadzeniu ferrari czy kursie nurkowania. W takim przypadku wykup mu taką możliwość, a z radości będzie nosił Cię na rękach! Dla panów, którzy lubią próbować drogich alkoholi, dobrym prezentem będzie elegancka skrzynka na wino, szklanki do whisky, jak i sam ten trunek. Jest też z pewnością znacznie mniejsza grupa mężczyzn niż wśród kobiet, którzy lubią kupować ubrania lub buty. Mowa o Twoim mężu? Rozważ wręczenie mu bonu zakupowego do wybranego sklepu np. z koszulami albo zakup skórzanych rękawiczek czy wełnianego swetra. Jeśli mężczyzna Twojego życia jest melomanem, podaruj mu kolekcję płyt lub bilet na koncert ulubionego zespołu. Fan piłki nożnej ucieszy się zapewne ze sportowej torby, koszulki oraz szalika kibica. Miłośnikowi motoryzacji podaruj zestaw głośnomówiący, nawigację, kamerę samochodową albo dobry zestaw kluczy.

Jak widzisz, możliwości obdarowania wybranka swojego serca jest naprawdę wiele! To, z jakim entuzjazmem Twój mąż zareaguję na świąteczny prezent, zależy od Twojej kreatywności, zaangażowania w poszukiwania i tego, jak dobrze go znasz. Nie stresuj się, jesteśmy przekonani, że najważniejsze będzie dla niego to, że chciałaś sprawić mu radość!


Polecane artykuły