AKTUALNIE CZYTASZ

Co kupić żonie na święta, by rzuciła Ci się na szy...

Co kupić żonie na święta, by rzuciła Ci się na szyję z radości?

boze-narodzenie-prezent-dla-niej

Grudzień zbliża się wielkimi krokami, a Ty zaczynasz gorączkowo myśleć nad tym, co kupić żonie na gwiazdkę? Odczuwasz narastającą panikę, bo w Twojej głowie jest zupełna pustka? A może masz jakiś pomysł, ale boisz się rozczarowania w jej oczach? Spokojnie! Pomożemy Ci uporządkować myśli i znaleźć coś, co pozytywnie zaskoczy damę Twojego serca!

Przygotuj plan!

Przede wszystkim zrób wszystko, by nie odkładać kupna prezentu do ostatniej chwili.  Raz, że zawsze może zdarzyć się coś niespodziewanego, np. przesyłka dotrze z opóźnieniem. Niestety, ale istnieje takie ryzyko w okresie świątecznym, kiedy prawie każdy składa zamówienia. Dwa, że prezent może odbiegać od Twoich oczekiwań lub zwyczajnie znajdziesz w międzyczasie coś bardziej odpowiedniego! Jeśli do tej pory Twoje zakupy były mało przemyślane i spontaniczne, to wiedz, że Twoja żona raczej się tego domyśliła. Poza tym najprawdopodobniej przepłaciłeś, ponieważ w ostatnich dniach przed wigilią, wiele towarów ma wyższą cenę niż zazwyczaj. Warto zaplanować kwotę, którą pragniesz przeznaczyć na podarek dla ukochanej. Przy określaniu budżetu bądź uczciwy ze sobą, ale też pamiętaj, że cena nie zawsze jest wyznacznikiem gwarancji zadowolenia z prezentu, ale o tym za chwilę.

Jak znaleźć idealny prezent dla żony?

Skup się bardziej i pomyśl o swojej żonie. Jakim jest człowiekiem? Co ją interesuje? O czym Ci wspominała, że chciałaby mieć? Jakie ma marzenia? Jaki ma styl? Tutaj docieramy do sedna! Nie istnieją prezenty uniwersalne. Jedna kobieta szaleje za perfumami, natomiast dla innej nie mają one większego znaczenia. A nawet, gdybyś kupił bardzo drogie perfumy, mogą nie być w guście Twojej wybranki i prezent na gwiazdkę okaże się pomyłką. Tego chyba byś nie chciał, prawda? Dobrze, jeśli wykażesz się sprytem i wypytasz ją dużo wcześniej bardzo dyskretnie o to, co by chciała mieć. Musisz to uczynić z dużym wyprzedzeniem, jeśli nie chcesz, by zabrzmiało to zbyt bezpośrednio. Oczywiście nie ma nic złego w tym, jeśli sama Ci powie, jaki prezent pod choinkę będzie ją satysfakcjonował. Nie każda kobieta to romantyczka i nie każda lubi szalone niespodzianki, dlatego tak ważne jest to, żebyś jak najwięcej wiedział o osobowości, pasjach i preferencjach ukochanej.  Warto zapytać również jej innych bliskich, jakie są ich plany związane ze świątecznymi upominkami, wówczas zabezpieczysz się przed nabyciem czegoś, co i tak by dostała.

Ciekawe pomysły na prezent dla żony na Święta Bożego Narodzenia

Większość kobiet lubi sentymentalne prezenty, ale są również takie, które preferują bardzo praktyczne przedmioty. Te, które należą do pierwszej grupy, docenią romantyczną kolację dla dwojga w ekskluzywnym hotelu lub wspólny kurs salsy.  Jeśli Twoja żona to stuprocentowa tzw. sroczka, czyli cieszy się wszystkim, co błyszczy i przykuwa uwagę, to biżuteria, czy piękny pojemnik na nią, to prawdopodobnie strzał w dziesiątkę. Dla pań, które uwielbiają gotować, można kupić notes na przepisy, kurs kucharski, fartuch kuchenny, a także wszelkie akcesoria, które pomogą jej rozwijać się w tej pasji.  Zwolenniczce testowania nowych kosmetyków i zabiegów poza oczywiście kosmetykami i przyborami do makijażu, możesz wręczyć np. wejściówkę do SPA. Idąc tym tropem, jeśli Twoja wybranka to maniaczka kupowania nowych ubrań, torebek czy butów to organizery, vouchery np. na bieliznę czy opłacenie zakupów ze stylistką, mogą być spełnieniem jej marzeń! Dla kobiety pochłoniętej kulturą idealnym prezentem jest książka w jej guście, płyta ulubionego wykonawcy, wyjście do teatru, na musical czy kolekcja filmów, która uzupełni oraz poszerzy jej filmotekę. Jeśli Twoja ukochana jest tzw. zmarzluchem, to wówczas dobrą inwestycją może być haftowany koc z owczej wełny lub koc – syrenka. Uwielbia próbować różnych herbat lub kaw? Pewnie ucieszy ją ekspres do kawy, kubek z przemyślanym nadrukiem czy piękna, porcelanowa filiżanka.

Spersonalizowany i trafiony prezent na święta to najlepsza metoda, by kobieta Twojego życia czuła się dzięki Tobie jeszcze bardziej szczęśliwa niż zazwyczaj. A przecież na tym Ci zależy, prawda?


Polecane artykuły